Anasayfa » Genel » Esila Biltekin Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında? (Doğru Bilgiler)

Esila Biltekin Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında? (Doğru Bilgiler)

Ziyaretçilerimizden çok sık bir biçimde Esila Biltekin kaç yaşında? Biçiminde sual almaktaydık. Bu içeriğimizle beraber Esila Biltekin kimdir? Başlığında ayrıntılı bilgiler sunmuş olacağız. Bununla beraber Esila Biltekin nerede yaşıyor?, Esila Biltekin kaç kilo, Esila Biltekin kaç yaşında, Esila Biltekin Instagram adresi nedir? Başlıklarında da değişik bilgileri sizlere aktarmış olacağız.

Sosyal medyanın yeni parlayan adlarından bir tanesi olan Esila Biltekin ilk olarak macerasına Youtube ile başlamıştır. Youtube ’dan sonra TikTok ile devam eden Esila şu anda Youtube ’da 760.000 takipçiye sahiptir. TikTok ’ta ise şu anda Esila ’nın 93.400 takipçisi ve 2 milyondan fazla alkışı bulunmaktadır. Esila Biltekin hakkında tüm ayrıntıları bu içeriğimizde sizlere paylaşıyoruz. Özellikle Esila Biltekin kimdir? Ve Esila Biltekin kaç yaşında? Bu bilgileri Doğru bir biçimde aktarmış olacağız.

Esila Biltekin Kimdir?

31 Ocak 2008 tarihinde Dünya ’ya gözlerini açan Esila Biltekin, İstanbul ’da doğmuştur. Kova burcu bayanı olan Esila ’nın hayvanları çok fazla hoşlandığı öğrenilmektedir ve kendisinin de bir kedisi bulunuyor. Baytar olmak isteyen Esila Biltekin ailesinin tek çocuğudur.

Esila Biltekin ’in ailesinin organizasyon işletmeyi bulunmaktadır ve ailesiyle beraber şu anda Çorlu ’da yaşayan ünlü ad bir zamanlar İstanbul / Bağcılar ’da oturmaktaydı. Derslerinde çok zaferli olan ve hoşlandığı hobileri arasında kaykay sürmek, paten sürmek gibi etkinlikler yer alan Esila ’nın en hoşlandığı yemeğin pırasa olduğu öğrenilmektedir.

esila biltekin kaç yaşında

Esila Biltekin Kaç Yaşında?

31 Ocak 2008 tarihinde doğan Esila Biltekin şu anda 14 yaşındadır ve ailesiyle beraber kalmaktadır.

Esila Biltekin Nerede Yaşıyor?

Esila Biltekin şu anda Çorlu ’da yaşamını sürdürmektedir. Daha evvelinde ailesiyle beraber İstanbul / Bağcılar ’da oturuyorlardı.

Esila Biltekin Kaç Kilo?

Esila Biltekin ’in aktüel kilosu 45 kgdır. Yaşına göre oldukça iyi ve fit bir kilo olarak söylenebilir.

Esila Biltekin Boyu Kaç CM?

Esila Biltekin ’in boyu 1.59 cm ’dir. Yeniden yaşına göre oldukça iyi olan bir boya sahiptir. 14 yaşında bir kızın bu boya sahip olması gayet idealdir.

Esila Adının Anlamı Nedir?

Esila adının anlamı cennetten gelen gül demektir. Öteki bir anlamıysa namaz zamanıdır.

Esila Biltekin Sevgilisi

Esila Biltekin henüz çok minik yaşta olduğundan dolayı sevgilisinin olmadığını varsayım ediyoruz.

Esila Biltekin Instagram Adresi

Şu anda Instagram ’da 544.000 takipçiye sahip olan ünlü ad her gün kumpaslı bir biçimde Instagram hesabını tertip etmekte, yeni gönderiler ve öyküler paylaşmaktadır.

Instagram HesabıYoutube HesabıTikTok Hesabı

Esila Biltekin Annesi Kimdir?

Esila Biltekin ’in annesi Sunay Biltekin ’dir. Sunay hanımda aynı kızı gibi Youtube ve muhtelif sosyal medya uygulamalarına takipçileri için içerikler üretmektedir. Kendisinin şu anda Youtube 380.000 ’den fazla takipçisi bulunmaktadır.

Sunay Biltekin Youtube Kanalı

Esila Biltekin Hakkında Bilinmezler

Esila ailesinin tek çocuğu olduğu için ailesi tarafından her ailede olduğu gibi kendisine büyük saygı ve sevgi dinlenmektedir. Ünlü adın daha evvelinde Duman adında bir kedisi vardı fakat ölüm etti. Duman isimli kedisinden sonra yeni bir kedi sahiplenen Esila ’nın şu anki kedisinin ismi Şeker ’dir. En hoşlandığı dersin matematik olduğunu söylemektedir ve kullandığı telefonun markası iPhone 11 ’dir.

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

Oy Ver