Anasayfa » İstanbul » Emaar Avm Nerede Ve Nasıl Giderim

Emaar Avm Nerede Ve Nasıl Giderim

Emaar Avm Nasıl Giderim?

Süratli bir biçimde Emar avm Nasıl Giderim? Sualinin cevabını mı arıyorsunuz? İstanbul ’un en büyük ve en istisnalı alışveriş merkezleri arasında sayılan Emaar Avm yol tarifine buradan ayrıntılı bir biçimde erişebilirsiniz. Bu alışveriş merkezine çoğunluğu Kadıköy ve Ümraniyeden olmak üzere pek çok değişik erişim usulü ile erişmek olasıdır.

Emaar Alışveriş Merkezi, içerisinde çok sihir bir akvaryum bulunduran son derece yenilikçi ve büyük bir alışveriş merkezidir. Alışveriş merkezinde çok değişik markaların pek çok ürünü yer aldığı için bu ürün alternatiflerine süratli bir biçimde erişmek muhtemel olmaktadır.

Aynı zamanda alışveriş merkezinin içerisinde çok büyük bir kaydırak, yanılsama müzesi gibi birden fazla dolaşılacak yerlerde bulunur.

Emaar Nerede Nasıl Giderim?

Bu alışveriş merkezi Üsküdar Libadiye sokağı üzerinde bulunmaktadır. Erişmek için metro, metrobüs, otobüs, dolmuş gibi erişim usulünü kullanarak alışveriş merkezine erişmek muhtemel olmaktadır.

Anadolu Yakasından Emaar Avm ’ye Nasıl Giderim

Öncelikle buraya erişmek için Kadıköy rıhtımdan 14ES, 8E, 15BK, 15ÇK, 14B ve 14DK numaralı otobüslere binebilirsiniz. Bu otobüslere bindiğiniz zaman inmeniz gereken durak Mobilyacılar Çarşısı durağıdır.

Metro İle Emaar Avm ’ye Nasıl Giderim?

Dilerseniz metro hattını kullanarak da süratli bir biçimde buraya erişebilirsiniz. Öncelikle Üsküdar – Çekmeköy metrosuna binin ve Bulgurlu durağında inin. Sonrasında ise 15 BK – 14ES – 14B ve 8E numaralı otobüslerden birine binerek Mobilyacılar Çarşısı durağında inebilirsiniz.

Ümraniyeden Emaar Avm ’ye Nasıl Giderim?

Ümraniye ’den Emaar Avm ’ye gitmek için, 14ES ve 14B numaralı otobüslere binmeniz yeterli olacaktır. Yeniden Emaar Avm ’nin hemen yanında bulunan Mobilyacılar Çarşısı durağında inebilirsiniz.

Taksimden Emaar Avmye Nasıl Giderim

Şayet Taksimden Doğrudan Emaar avmye gitmek istiyorsanız bu sefer 129T numaralı otobüsü kullanabilirsiniz. Bu otobüste pek çok otobüste olduğu gibi Mobilyacılar çarşısı durağından geçerek sizi Emaar Avm ’ye eriştirecektir.

Yakınından Geçen Otobüs ve Tren Hatları

Marmaray Ataköy – Pendik ve Halkalı – Gebze hatları

Metro: M4 hattı

Minibüs hattı: C66 ve C71

Duraktan geçen tüm otobüslerin numaraları ise şu biçimdedir: 8E, 9K, 11E, 14B, 14DK, 14ES, 15BK, 15CA, 15ÇK, 15SK, 15TK, 15YK, 129T

Tüm bu taşıtları seçim ederek Emaar Avm ’ye erişebilirsiniz. Emaar Avm son derece merkezi bir konumda yer aldığı için erişim mevzusunda İstanbul genelinde en az güçlük çekilen noktalardan bir tanesi olarak ön tasarıya çıkmaktadır.

Oy Ver