Anasayfa » Genel » Eba ’dan Nasıl Puan Kazanılır?

Eba ’dan Nasıl Puan Kazanılır?

Eba ’dan nasıl puan kazanılır? Suali, özellikle EBA sistemini kullanan talebeler tarafından oldukça merak edilmekte ve bu sistemde puan kazanmak için ne yapmaları gerektiğini bilmek istemektedirler.

Talebeler, EBA ’dan iki farklı biçimde puan kazanabilmektedir. Bunlardan ilki, EBA duvar sekmesinde paylaşım yaparak değişik EBA kullanıcıları ile etkileşime girmek ve EBA ’ya katkı vermektir. Bu paylaşımlar sayesinde talebeler kolayca puan kazanabilmektedir.

Bir değişik yöntem ise, EBA sayfasında yer alan ödevleri bitirmek ve aynı zamanda sistemde yer alan sualleri çözmektir. Bunları yerine getiren talebeler EBA puanı kazanabilmekte ve kazandıkları bu puanı talebe profillerinde görebilmektedir.

Boyuta puan nasıl yükseltilir talebe? Sualine de cevap olarak verdiğimiz bu iki yöntem sayesinde kısa zamanda çok iyi bir EBA puanına sahip olabilirsiniz.

Eba ’da Puan Kazanma Hoca

EBA ’da yer alan puan sistemi, sadece talebeler için değil hocalar için de mevcuttur ve hocalar da bu sistem üzerinden muhakkak vazifeleri yerine getirerek puan kazanabilmektedir. Eba ’da puan kazanma hoca için muhtelif biçimlerde ve muhtelif puan mükâfatlarıyla asıllaşabilmektedir. Bunlar ise şöyledir;

EBA ’ya her gün giriş yapma: 1 puan Mektepteki tüm şubeleri kendine ekleme: 5 puan Şube raporları: 1 puan Çalışma yollama: 4 puan Çalışmaları listeye ekleme: 4 puan Ders akışları: 4 puan Mesleksel gelişim: 4 puan Talebe portfolyosuna katkıda bulunma: 2 puan

Olarak tanımlanmıştır ve tüm bu operasyonlar ile hocalar EBA puanlarını yükseltebilmekte ve toplam puanlarını EBA hoca profillerinde görüntüleyebilmektedir.

Eba’dan Nasıl Puan KazanılırEba ’dan Nasıl Puan Kazanılır

Eba ’da Puan Kazanma Şikesi Talebe

Eba ’da puan kazanma şikesi talebe kullanıcılar tarafından oldukça merak edilirken, EBA sistemi için rastgele bir puan kazanma şikesi bulunmamaktadır. Telefonda EBA puan şikesi özellikle bu mevzuda sıkça incelenirken, kolay bir biçimde EBA puanı kazanmak isteyen talebeler, EBA puan şikesi uygulaması olup olmadığını oldukça merak etmektedir.

Bu stil uygulamalar bulunsa da bu uygulamalar rastgele bir işe yaramamakta ve şike ile EBA puanı kazanılamamaktadır. Bunun için EBA ’ya her gün giriş yapmak ve EBA ’da bulunan tüm vazifeleri yapmak gerekmektedir.

Oy Ver