Anasayfa » Genel » Dolap Kargo Ücreti Ne Kadar? (Doğru Cevap)

Dolap Kargo Ücreti Ne Kadar? (Doğru Cevap)

Ziyaretçilerimizden sık bir biçimde Dolap kargo fiyatı ne kadar? Sualini almaktaydık. Bu içeriğimizle beraber kıymetli ziyaretçilerimize dolap kargo fiyatı ne kadar? Sualinin Doğru yanıtını verdik. Aynı zamanda Dolap alıcı hizmetleri, Dolap hizmet kıymeti ne kadar? Başlıklarında da değişik bilgiler aktardık.

Dolap uygulaması geçtiğimiz senelerde ülkemizde yayına alındı ve bayanlar tarafından büyük bir popülariteye eriştirilerek büyük bir hacimle Pazar yerini almış oldu. Dolap uygulaması erkeklere kıyasla bayanlar tarafından daha çok seçim edilen ve bayanların en çok kullandığı uygulamalar arasında ilk sıralarda yer alan uygulamalardan bir tanesidir. Peki, dolap kargo fiyatı ne kadar? Dolap kurul oranları nedir? İşte sizlere Doğru yanıtı!

Dolap Kargo Fiyatı Ne Kadar?

Dolap Kargo Fiyatı Ne Kadar?

Dolap uygulamasında sergilemiş olduğunuz ürünlerden rastgele bir tanesi satıldığında müşteriye ürününüzü meselesiz bir biçimde yollamanız istenir. Satılan ürünlerinizi Dolap uygulamasının uyuşmalı olduğu kargo işletmeleriyle yollayabilme olanağına sahipsiniz. Dolap uygulamasının uyuşmalı olduğu kargo firmaları içerisinde; Aras kargo, MNG kargo, Posta Ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü kargo ve Hız kargo yer almaktadır.

Aras, MNG, Posta Ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü ve Hız kargo Dolap uygulamasında satılan ürünlerin 0 – 1,99 desi aralığındaki tartısı için ‘ ’ufak kutu ’ ’ uygulaması yapmaktadır. Ufak kutu uygulaması için kargo firmaları Dolap ile uyuşmalı oldukları için 15,99 TL fiyatlandırma çıkartırlar.  Şayet yollayacağınız ürün 2 – 10,99 desi aralığındaysa orta kutu olarak nitelendirilir ve ödeyeceğiniz kargo fiyatı 19,99 TL olur.  11 – 99 desi aralığında ürünlerin  her birisi büyük kutu olarak adlandırılır ve bu kutudaki ürünlerin her birisi 24,99 TL ’e müşteriye sevk edilmiş olur.

Dolap Kurul Oranları Ne Kadar?

İkinci el satış platformu olarak kullanılan Dolap uygulaması satılan ürünler için tanımlanmış kurul ücretlerini kapsar. Dolap uygulamasına fiyatsız bir biçimde aza oluyorken sattığınız ürünler için kurul alınır.

Dolap uygulaması kurul oranları alttaki gibidir.

0 – 50 TL arası ürünler için 6.5 TL kurul 51 – 99 TL arası ürünler için %13 kurul 1000 TL ve üzeri ürünler için 130 TL kurul almaktadır.

Dolap ’tan Alınan Ürün İade Edilir Mi?

Dolap ’ta gördüğünüz ve satın aldığınız bir ürün şayet Dolap uygulamasının satıcısındaki resimlerdeki gibi değilse aldığınız ürünü iade edebilirsiniz. Veya üründe rastgele bir zarar, anlaşmazlık bulunuyorsa yeniden satın aldığınız ürünü, ürün sahibine iade ederek paranızı geri alabilirsiniz.

Paranızı geri alabilmek için dolap uygulaması üzerinden iade arzı oluşturmanız yeterlidir. Tabi, iade arzınızı kaidelere uygun bir biçimde delilleriyle beraber Dolap uygulaması üzerinden paylaşmalısınız.

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

Oy Ver