Anasayfa » Genel » Disney Plus Fantastik Film Önerileri 2022

Disney Plus Fantastik Film Önerileri 2022

Disney plus olağanüstü filmler, Disney Plus olağanüstü film teklifi, Disney Plus en iyi olağanüstü filmler mevzusunda takviyeye gereksinimi olan ziyaretçilerimiz için bu içeriğimiz takviyeci olabilir. Sizlere Disney Plus ’daki olağanüstü filmleri inceledik ve tüm ayrıntılarıyla altta hisseleştik. Şayet Disney+ olağanüstü film teklifleri ve Disney+ olağanüstü filmler mevzusunda bilgiye lüzumunuz varsa bu içeriğimiz lüzumunuzu giderecektir.

Disney Plus çok rakamda harika ve coşku verici içeriğe sahiptir. Disney Plus ’un tekliflerinde veya akışında size her türlü içerik ile beraber her türlü filmi göreöğrenirsiniz. İçerisinde rakamsız içeriğin bulunduğu Disney+ ’da erişkinler için ayrı filmler, aksiyon hoşlanırlar için ayrı filmler, çocuklar için ayrı filmler veya köpeklerle alakalı ayrı filmler bulunur. Başka Bir Deyişle Disney Plus ’da bir kategori seçerseniz karşınıza suratlarca içerik çıkacaktır. Olağanüstü filmlerde Disney Plus ’un olmazsa olmazları arasında yer alıyor ve çocuğunuzla beraber izleyebileceğiniz en iyi olağanüstü filmleri içerisinde barındırıyor.

Bilgi: Disney+ ’daki içeriklere erişmek için ilk evvel Disney Plus ’a aza olmanız gerekir. Disney Plus ’a aza olmak için Disney+ resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Disney Plus Olağanüstü Film Teklifleri

1 – Ormanın İçinde Into The Woods – 2014 Üretimi

Bu filmi İnto the Forest ile karıştırmamanız gerekiyor. Her 2 filmde değişik senaryolara sahiptir. Rejisörü Rob Marshall olan Into The Woods, 2014 üretim Amerikan Müzikal bir fantezi filmidir. İmalciliğini Walt Disney Pictures yapmaktadır ve Meryl Streep, Emily Blunt, James Corden, Anna Kendrick, Chris Pine, Tracey Ullman, Christine Baranski, Lilla Crawford, Daniel Huttlestone, Mackenzie Mauzy gibi adlar filmde yer almaktadır. Bir laneti sona erdirmek üzerine oluşturulan film çocuksuz bir çift merkezi haline getirerek çekici bir biçimde devam etmektedir.

disney plus filmleri

2 – Hayat Kitabı The Book Of Life – 2014 Üretimi

Hoş bir komedi ve renkli bir civara hazırsanız The Book Of Life bütün size göre bir filmdir. Genç bir boğa pehlivanı olan Manolo, Ölüler Günü ’nde en büyük fobileriyle yüzleşmek için bir ölüden sonraki yaşam yolculuğuna çıkar.

disney plus en iyi filmler

3 – Raya ve Son Ejderha 2001 Üretimi

Bugüne kadar tüm eleştirmenlerden pozitif tenkitler almayı muvaffak olabilen tek olağanüstü film diyebiliriz. Bir serüven öyküsüne sahip olan Raya ve Son Ejderha, seslendirmesiyle olsun animasyonlarıyla olsun fevkalade gidişattadır. Bir savaşçı prensesi kapsayan film ejderha mücevherini restore etmek için savaşır.

disney plus filmleri

4 – Orman Kitabı The Jungle Book – 2016 Üretimi

Jon Favreau tarafından idarenen film 89. Yüksekokul Mükâfatları, 22. Eleştirmenlerin Tercihi Mükâfatları ve 70. İngiliz Yüksekokul Film Mükâfatlarından galibiyet almıştır. Büyük methiyelerle karşılaşan film Disney Plus ’un en iyiler listesinde yer almaktadır.

disney plus orman kitabı

5 – Hoş ve Çirkin 2017 Üretimi En İyi Olağanüstü Filmler

Disney ’in en iyileri arasında yer alan Hoş ve Çirkin filmi daha önceki zamanları ele alıyor. Animasyonlar için izlemeye değer olan bu film lanetlenmiş yakışıklı prense sahiptir. Şayet tüm saray milletinin nesnelere dönüştüğünü görmek istiyorsanız ve Emma Watson gibi adların seslerini dinlemek istiyorsanız bu olağanüstü film bütün de size göre!

disney plus olağanüstüleri

6 – Orman Gezisi 2021 Üretimi Disney Plus Olağanüstü Film

Ebedi fatihleri görmeye hazır mısınız? Bir tekne kaptanı ve hayat ağacını görmek istiyorsanız bu film size göre. Amazon ’da heyecanlı bir yolculuk yapmak isteyen bireylere özel olağanüstü film teklifi bu olabilir. Maceracı insanlar bu film seyretmekten asla usanmayacaklar.

disney plus olağanüstü

7 – Christopher Robin 2018 Üretimi Disney+ Olağanüstü Film Teklifi

Canlı vakaları animasyonlarla destekleyen bu olağanüstü film hem komediyi hem de dramı içerisinde barındırıyor. Hayal eforunu yitiren Christopher Robin öyküsünü anlatıyor ve ana şahsiyet olarak Ewan McGregor ’u canlandırıyor.

disney plus en iyi olağanüstü filmler

8 – Müzede Bir Gece: Kabrin Gizemi 2014 Üretimi Olağanüstü Film Teklifleri

Bu filmi öğrenmeyen yoktur diye hipotez ediyoruz. İzlemeseniz dahi illa ki kulağınıza olağanüstü film denilince Müzede Bir Gece gelmiştir. Oyuncu kadrosunda Ben Tarzlar, Robin Williams, Owen Wilson, Rami Malek, Steve Coogan ve Ricky Gervais ’in yer aldığı Müzede Bir Gece: Kabrin Gizemi isimli olağanüstü filmi izlemenizi öneriyoruz.

disney plus olağanüstü film

9 – Ruh Soul – 2020 Üretimi Disney Plus Olağanüstü Filmleri

Hem komediyi hem de vicdan burkan bir öyküyü barındıran Ruh başka bir deyişle Soul, Pixar yapımı bir filmdir. İki yüksekokul mükâfatlı olan Ruh isimli film müzik hocasını anlatan ve bu vakalar çerçevesinde büyüyen bir öyküye sahiptir.

disney plus olağanüstü film

10 – İleri Onward – 2020 Üretimi Disney+ Olağanüstü Filmi

Disney ve Pixar ’ın toplanarak oluşturduğu bu film, mavi elf kardeşleri anlatıyor. Banliyö fantezi dünyasında geçen filmde iki genç can veren babalarının geçici olarak geri gelmesini sağlayabilecek bir yapıtı bulmaları üzerine sürüyor. Bir çok vakayı içerisinde barındırır ve çekici bir yapıya sahiptir.

disney plus olağanüstü film

Bir içeriğimizin daha sonuna geldik. Dilerseniz bir sonraki içeriğimiz Disney Plus Anime Dizileri isimli içeriğimize göz atabilirsiniz.

Oy Ver