Anasayfa » Genel » Disney Plus How I Met Your Mother İzle 2022

Disney Plus How I Met Your Mother İzle 2022

Disney Plus how i met your mother izle, Disney how i met your mother dizisi, Disney Plus how i met your mevzusu, Disney+ how i met your mother oyuncuları gibi başlıklarda bu içeriğimizle birlikte sizlere bilgi paylaşmış olacağız. Aynı zamanda Disney+ how i met your mother izleme mevzusunda nasıl izleyebileceğinizi ve diğer ayrıntılı tüm bilgileri ayrıntılı bir şekilde sizlere aktarmış olacağız.

Disney Plus, 14 Haziran 2022 tarihinde yaşamımıza dahil olarak Netflix gibi platformlara rakip oldu. İçeriğinde bir çok dizi, film ve diğer içerikleri bulabileceğiniz Disney+ uygulamasına kayıt olmak isterseniz ödemeniz gereken belli başlı bir fiyat bulunmaktadır. Bu fiyat aylık olarak 34,99 TL ’dir. Senelik olarak ise 349,99 TL ’dir. Bu fiyati ödediğiniz taktirde Disney+ uygulamasında tüm dizi / film, dokümansal ve diğer içerikleri izleme kısmetine sahip olabilirsiniz.

Bilgi: Disney Plus how i met your mother izlemek istiyorsanız Disney+ uygulamasına kayıt olmanız gerekmektedir. Şayet kayıt olmak isterseniz Disney+ resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Disney Plus How I Met Your Mother Var Mı

Evet, Disney Plus uygulamasında How I Met Your Mother dizisi bulunmaktadır. Disney+ ya kayıt olarak bu diziyi tüm bölümleriyle izleyebilirsiniz.

Disney Plus How I Met Your Mother Mevzusu

Ted ’in nasıl aşık olduğuna dair hadiseleri anlatan yarım saatlik bir komedi dizisi olan How I Met Your Mother dizisinde her şey Ted ’in üzerine heyetidir ve Ted ’in asıl aşkını bulması gerekiyorsa bir an evvel harekete geçmesi gerekir. Komedi ve romantizmin bir arada olduğu dizi vasati olarak 22 dakika ile 30 dakika arasında sürmektedir. Dizinin yayın tarihi 2005 – 2013 ’dür. Dizinin yetişkinlik seviyei +13 yaştır.

Disney+ How I Met Your Mother Cinsi

Dizinin cinsi romantizim, romantik komedi ve komedi stilindedir.

Disney Plus How I Met Your Mother Oyuncuları

How I Met Your Mother dizisinin oyuncuları altta listelenmiştir. Bir çok önemli isme sahip olan dizinin yaratıcıları ise Carter Bays ile Craig Thomas ’dır.

Josh Radnor Jason Segel Cobie Smulders Neil Patrick Harris Alyson Hannigan Suzie Plakson Sarah Chalke Taran Killam David Burtka David Henrie

Disney Plus How I Met Your Mother İzle

Disney+ uygulamasında bu muhteşem diziyi izlemek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey Disney+ uygulamasına veya sitesine girerek süratli bir şekilde seçeceğiniz kısmı izleme tuşuna basmanız gerekmektedir. Disney+ uygulamasında How I Met Your Mother dizisini izlemek istiyorsanız aşağıdaki iletişime tıklayabilirsiniz.

Disney+ How I Met Your Mother İzle

Bu içeriğimizin sonuna geldik. Diğer içeriğimiz olan Disney Plus Ücretsiz İzleme isimli içeriğimizi okumayı unutmayın.

Oy Ver