Anasayfa » Genel » Disney Plus Hesap Ayarları Tüm Her Şey 2022

Disney Plus Hesap Ayarları Tüm Her Şey 2022

Disney Plus hesap ayarları, Disney Plus seans açma, Disney Plus parola değiştirme ve daha bir çok mevzuda merakı olan ziyaretçilerimize bu içeriğimiz kapsamlı bir biçimde takviyeci olacaktır. Disney Plus hesap ayarları mevzusunda desteğe gereksiniminiz varsa veya Disney Plus parolamı unuttum, Disney Plus hesap bilgilerini aktüelleme gibi mevzularda destek almak istiyorsanız süratli bir biçimde bu içeriğimizden yararlanabilirsiniz.

Disney Plus Hesap Ayarları

Disney Plus çok kısa bir müddet evvel Türkiye ’ye giriş yaparak bir çok dizi ve film severin gönlünü kaptı. Öyle bir kaptı ki hatta bir gün içerisinde milyonlarca kullanıcıya sahip oldu. Bir anda popülerleşen ve mucizevi bir kullanıcıya erişen Disney Plus ’da bugün Marvel, Disney imzalı imaller, Star Wars, National Geographic gibi tüm içerikleri bulabiliyorsunuz. Disney Plus ’a kayıt olarak bahsetmiş olduğumuz içerikleri izleyebilir ve çok daha aşırısına sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda Disney+ ’nın resmi internet sitesi sizlere bir çok mevzu daha fazla takviyeci olabilir. Biz daha fazla uzatmayalım ve teker teker sizlere Disney Plus hesap ayarları, Disney Plus seans açma, Disney Plus parola değiştirme, Disney Plus e posta değiştirme, Disney Plus şifre sıfırlama gibi mevzularda takviyeci olalım…

disney plus hesap ayarları

Disney Plus E Posta Adresini Değiştirme

Disney+ ’ya kayıt olurken çok sık kullandığınız bir epostayı girmediyseniz ve bu epostanızı değiştirmek istiyorsanız alttaki usulleri uygulayabilirsiniz. Şayet eposta adresinizi değiştirirseniz Disney ’e bağlı tüm platformlar için yeni girdiğiniz eposta adresi geçerli olacaktır.

Disney+ hesabınızla ilişkili e-posta adresini değiştirmek istiyorsanız:

Disney+ uygulamasını açarak veya DisneyPlus.com ’u ziyaret ederek seans açın Profil sembolünüze dokunun veya imleci üzerine getirin TV ’ye bağlı bir makine kullanıyorsanız bunun yerine Ayarlar ’ı seçin Hesap kısmını seçin DEĞİŞTİR ’e dokunun veya kalem sembolünü seçin Gelen kutunuza giderek Disney+ ’tan gelen bir e-posta olup olmadığını hakimiyet edin mevzu: Tek seferlik kodunuz E-posta adresinizi doğrulamak için 6 haneli doğrulama kodunuzu girin Yeni e-posta adresinizi ve mevcut şifrenizi girin KAYDOL ’i seçin

Operasyon sonunda daha önceki ve yeni e posta adresinize onay maili sevk edilir. Onayladıktan sonra yeni e post adresiniz geçerli olacaktır.

Disney Plus Şifre Sıfırlama

Disney+ Şifre sıfırlama harekâtları için veya Disney Plus şifre değiştirme harekâtları için yapmanız gerekenlerin her birisini sizler için altta madde halinde hisseleştik. Uygulayarak yeni Disney Plus parolanızı tanımlayabilirsiniz.

Disney+ karşılama sayfasında SEANS AÇ ’ı seçin E-posta adresinizi girin DEVAM ET ’i seçin şifrenizi mi Unuttunuz? kısmını seçin Gelen kutunuza giderek Disney+ ’tan gelen bir e-posta olup olmadığını hakimiyet edin mevzu: Tek seferlik kodunuz E-posta adresinizi doğrulamak için 6 haneli doğrulama kodunuzu girin Yeni şifreyi girin DEVAM ET ’i seçin

Şayet parolanız değişmiyorsa veya şifreniz sıfırlanmıyorsa Disney+ alıcı hizmetleriyle bağlantıya geçebilirsiniz. Disney+ alıcı hizmetlerinin sitesi https://help.disneyplus.com/ burasıdır.

Disney Plus Ödeme Yöntemini Değiştirme

Şayet daha önceki ödeme yönteminden yeni ödeme yöntemine geçmek istiyorsanız başka bir deyişle artık daha önceki ödeme yöntemini kullanmıyorsanız ve hesabınıza yeni bir ödeme alternatifi dahil etmek istiyorsanız alttaki usulleri uygulamanız yeterli olacaktır.

Mobil tarayıcı veya web tarayıcısını kullanarak Disney+ hesabınızda seans açın Profil ’inizi seçin Hesap kısmını seçin Abonelik kısmından Disney+ aboneliğinizi seçin Ödeme Usulü satırında DEĞİŞTİR ’i seçin Ödeme yönteminizi seçin Bu noktada yeni kredi/banka kartı bilgilerinizi girmeniz istenir veya yeni dijital ödeme yönteminize dair bilgileri girmeniz için yönlendirilirsiniz KAYDOL ’e tıklayın

Disney Plus Aylık Abonelikten Senelik Aboneliğe Geçiş Yapma

Disney Plus ’tan aylık abonelik satın aldınız fakat bu aboneliğinizi aylık yerine senelik azalık mı yapmak istiyorsunuz? Hiç tasa etmeyin. Yalnızca birkaç tık ile aylık aboneliğinizi senelik aboneliğe geçirebilirsiniz. Şayet yeni bir azaysanız ödeme düzeyinde size aylık abonelik veya senelik abonelik alternatifi zati çıkacaktır.

Mobil aygıtınızı kullanarak Disney+ uygulamasında seans açın Hesap sayfanıza gidin Ekranınızın sağ alt köşesindeki profil sembolüne dokunun Abonelik kısmından Disney+ ’a Senelik Geçiş Yap alternatifini seçim edin Mobil tarayıcı penceresinde Disney+ e-posta adresinizi ve şifrenizi girin Ödeme bilgilerinizi gözden geçirin ve ardından Kabul Et ve Abone Ol ’a değerek harekâtı bitirin

En son olarak size Disney Plus tarafından bir onay epostası sevk edilecektir. Epostayı onayladığınız taktirde aboneliğiniz aylık abonelikten senelik aboneliğe geçiş yapmış olacaktır.

Disney Plus Aboneliği İptal Etme

Disney Plus ’a kayıt oldunuz fakat içerikleri hoşlanmadınız, bunaldınız veya değişik meseleden dolayı Disney Plus aboneliğinizi iptal etmek istiyorsanız sizler için oluşturduğumuz bir öteki içeriğimize göz atmanız gerekmektedir. Öteki içeriğimizde çok ayrıntılı bir biçimde Disney Plus aboneliğini nasıl iptal edebileceğinizi kavrattık.

Disney Plus Aboneliğini İptal Etme

Disney Plus Hesabım Kilitlendi Meseleyi

Disney+ hesabınız için bazı güvenlik meselelerini ele alır ve hesabınızın çalınmasına rağmen hesabınızı deaktif ederek yetkisiz hesap kullanımını durdurur. Başka Bir Deyişle çalınmalara karşı Disney Plus ’ta büyük tedbirler vardır. Şayet Disney Plus hesabınız kilitlendiyse alttaki usulleri uygulayabilirsiniz.

Disney+ uygulamasını başlatın veya DisneyPlus.com adresine giderek Seans Aç ’ı seçin Profil resminizi seçin, ardından Hesap kısmına gidin Şifrenizi sıfırlayın E-posta üzerinden sevk edilen eşsiz bir kodla kimliğinizi doğrulamanız gerekir Tüm aygıtlarda seansı kapatın

Disney Plus Ödeme Kabul Edilmedi Kusuru ve Meseleyi

Disney Plus aboneliğinizi yenilerken, yeni bir abonelik oluştururken karşınıza çıkabilecek olan Disney Plus ödeme kusuru sizi çıldırtabilir fakat evham etmeyiniz. Disney Plus ödeme kabul edilmedi veya Disney Plus ödeme operasyona alınamadı kusuru için sizlere altta maddeler halinde bilgi verdik. Alttaki nedenler dolayısıyla Disney+ ödeme meseleyi yaşıyor olabilirsiniz.

Banka veya kredi kartının son kullanma tarihi geçmiş Fatura bilgileri eşleşmiyor Kart numarasının, CVV ’nin ve son kullanma tarihinin doğru girildiğinden emin olun Banka veya kredi kartının bakiyesi eksik Banka veya kredi kartını veren kuruluş desteklenmiyor Kartınızın şunlardan biri olduğundan emin olun: Disney VISA, VISA, Mastercard, Discover veya American Express Fatura adresi, aboneliğinizin bulunduğu yerden değişik bir ülkede/bölgede

Disney Plus Ses Az Çıkıyor Çözümü

Disney Plus’ta karşılaşılabilecek bir öteki yanılgılardan bir tanesi de Disney Plus ses az çıkıyor veya Disney Plus ses meseleyidir. Şayet Disney Plus’ta bu yanılgılar ile karşılaştıysanız bir öteki içeriğimiz olan Disney Plus ses meseleyi içeriğimizi araştırabilirsiniz. O içeriğimizde sizler için birden fazla neden ve çözümü hisseleştik.

Disney Plus Ses Gelmiyor Meseleyi

Bu içeriğimizin sonuna geldik. Öteki içeriklerimizi de göz atabilirsiniz.

Disney Plus Abonelik İptali Disney Plus Kusur Kodu Disney Plus Fiyatsız Hesaplar Disney Plus Destekleyen Makineler Disney Plus Alt Yazı Ayarı Disney Plus Film İndirme

İçeriği Değerlendirin!
Oy Ver