Anasayfa » Dünya » Cape Town Havaalanı Şehir Merkezi Erişim Nasıl Giderim?

Cape Town Havaalanı Şehir Merkezi Erişim Nasıl Giderim?

Türkiye’de İstanbul Atatürk Havaalanından Türk Hava Yolları ile gidilen Cape Town kentine Ayrıca Qatar Airways ile Doha ’dan ve Emirates ile Dubai ’den Aktarmalı gidebilirsiniz. gittiğinizde şehir merkezine nasıl geçeceksiniz.

Cape Town Havaalanı Şehir Merkezi Nasıl Giderim?

Şehir Merkezi Havaalanı Arası Kaç Kilometre 18 kilometre Trafik yoğunluğuna göre 30 dakika sürüyor Şehir Merkezinden Hava alanına Özel taksiler, otobüsler ve taşıt kiralayarak şehir merkezine gidebilirsiniz. Taksi ya da Uber Şehirde Taksiler kullanılsa da genelde Uber kullanılmaktadır. Uber bu şehirde daha emin olmakla bilinmektedir. Otobüs Hava alanından şehir merkezine A01 nolu otobüslerle gidebilirsiniz. Ancak otobüse binebilmek için MyCiti kartınızın olması gerekiyor. Tabi bu kartla banal şehir içi erişiminizi de ekonomik hale getirebilirsiniz. MyCiti kartla hava limanından şehir merkezine 90 Rand karşılığında gidebilirsiniz.

Hava limanında MyCiti kart temin ederseniz şayet Civic Centre durağına gidin ve sol tarafta bulunan A01 nolu otobüse binip yarım saat içinde şehir merkezine erişim. Tren Balaka Yok Şehir içi Erişim MyCiti kart ile şehir içi erişimi kolay hale getirebilirsiniz. Yukarıyada yazılanlardan anlaşılmayan bir şey varsa lütfen YORUM olarak yazın hemen yanıtlayalım.

Oy Ver