Cape Town ’dan Ümit Burnuna Erişim, Neyle Gidilir?

Güney Afrika’nın başkenti Cape Town’dan Ümit Burnuna Erişim, Neyle Gidilir? hakkında bilinenleri yazalım ve dolaşılacak yerlerin başında gelen Ümit Burnunu kesinlikle görün.

Cape Town’dan Ümit Burnuna Neyle Gidilir?

Başkent Cape Town kentinden Ümit Burnuna gidebilmek için değişik seçenekleriniz bulunmaktadır. Bunlardan bazıları alttaki gibidir.

Cape Town Ümit Burnu Arası Kaç Kilometre Kara yoluyla 70 kilometre Trafik yoğunluğuna göre 1.5 saat sürüyor Taşıt Kiralayarak ya da Taksiyle Cape Town kentinde pek çok taşıt kiralama firmayı bulunmaktadır. Kaldığınız hotelden bile takviyeci olmasını isteyebilirsiniz. Ya da Taksi ile gidebilirsiniz. Tabi bu bizim okta önerdiğimiz bir şey değil. City SightSeeing Otobüsleri ile City SightSeeing Tur otobüsleri ile Ümit Burnuna sadece 530 Rand ödeyerek gidebilirsiniz. Turizm işletmelerinin özel turlarına nispeten daha ucuz ve emindir. Hemen her yeri görme olanağınız vardır. Sadece Boulder ’s Beach ’e geldiğiniz zaman ekstra plaj giriş ücerti istiyorlar. Özel Turlar Cape Town kentinden Ümit Burnuna giden çok sayıda firmanın özel turu bulunmaktadır. Şayet ekonomik eforunuz yetiyorsa fiyatı 990 Rand olan Cape Point Route seyahat firmayı ile gidebilirsiniz. Yukarıyada yazılanlardan anlaşılmayan bir şey varsa lütfen YORUM olarak yazın hemen yanıtlayalım.