Anasayfa » Genel » Çanakkale Şehit Anıtları Nerede Nasıl Giderim?

Çanakkale Şehit Anıtları Nerede Nasıl Giderim?

Çanakkale Şehit Abideleri Nerede, Çanakkale Şehit Abideleri Nasıl Giderim? Biçiminde sualleri olan ziyaretçilerimize takviyeci olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin erişim taşıtları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya irtibat bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Çanakkale Şehit Abideleri Nerede

Çanakkale Şehit Abideleri Nerede

Çanakkale Şehit Abideleri nerede diye soracak olursanız sizlere yanıtımız Seddülbahir Köyü Yolu, 17902 Seddülbahir/Eceabat/Çanakkale olacaktır. Bu adrese erişebileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim vasıtayı spektrumu bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim taşıtını ve erişim yolunu seçim ederek zaman kaybetmeden süratli bir biçimde erişebilirsiniz.

Çanakkale Şehit Abideleri Nasıl Giderim

Çanakkale Şehit Abideleri Nasıl Giderim, Çanakkale Şehit Abideleri yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere yanıtımız birden fazla erişim taşıtını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de değişik erişim taşıtlarıyla süratli bir biçimde gidebilirsiniz.

Çanakkale Şehit Abideleri Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı rastgele bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en Doğru biçimde gideceğiniz konuma eriştirecektir. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat AdıYön9KAtatürk Semti Peronlar – KadiköyMR9Halit Bin Velit Camii – Ayrilikçeşmesi Marmaray9TŞehit Şahinbey – Altunizade Metrobüs11Yenidoğan Peronlar – Yenidoğan Peronlar11ANişantepe – Altunizade/Ring11ÜSSultanbeyli Peronlar – Altunizade Metrobüs14BKÇekmeköy Belediyesi – Kadiköy/Ring14YKYenidoğan Peronlar – Ayrilikçeşmesi Marmaray122DAtatürk Semti Peronlar – Mecidiyeköy Mezarlik122HSabiha Gökçen Havalimani – 4.Levent Metro122MŞehit Şahinbey – 4.Levent/Ring122ÇKŞehit Şahinbey – Kavacik Aktarma138Çok Programli Lise – Estergon Caddesi138BGöllü – Estergon Caddesi139Şile Terminal – Şemsipaşa139AAğva Merkez – Şemsipaşa139DDarlik – Estergon Caddesi139SBaşkaya Sokağı – Üsküdar Marmaray139TTedaş Önü – Tepe Üstü522NÖzyeğin Üniversitesi – 4.Levent Metro

Çanakkale Şehit Abideleri En Yakın Otobüs Durakları

Durak adıMesafeŞile Yolu – Üsküdar Yönü29 dk yürüme

Çanakkale Şehit Abideleri Telefon Numarası

Telefon: 02868141128

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

Oy Ver