Anasayfa » Genel » Bolu İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Nasıl Giderim

Bolu İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Nasıl Giderim

Bolu Ulusal Eğitim Müdürlüğü Nerede, Bolu Şehir Ulusal Eğitim Müdürlüğüne Nasıl Giderim? Biçiminde sualleri olan ziyaretçilerimize takviyeci olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin mektep hakkında erişim taşıtları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya bağlantı balakalarını alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Bolu Şehir Ulusal Eğitim Müdürlüğü Nerede

Bolu Ulusal Eğitim Müdürlüğü Nerede nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Aktaş, Şöforler odası, Şht. Güven Besbelli Cd. no : 8/A, 14100 Merkez/Bolu olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim taşıtı spektrumu bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim taşıtını ve erişim yolunu seçim ederek zaman kaybetmeden süratli bir biçimde ulaşabilirsiniz.

Bolu Ulusal Eğitim Müdürlüğüne Nasıl Giderim?

Bolu Ulusal Eğitim Müdürlüğüne Nasıl Giderim, Amasya Ulusal Eğitim Müdürlüğü yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla erişim taşıtını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de öteki erişim taşıtlarıyla süratli bir biçimde gidebilirsiniz. Mektebe gitmeden evvel mektebin altta yer alan telefon numarasını arayabilir daha ayrıntılı bir biçimde telefon numarasıyla bağlantıya geçerek adres tarifi alabilirsiniz.

Bolu Ulusal Eğitim Müdürlüğü Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı rastgele bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en Doğru biçimde gideceğiniz konuma eriştirecektir. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

2 Yukarisoku 4 Dominos 7 Abant İzzet Baysal Üniversitesi 14 Highway 22 Abant 5B 14 Btümörde 8 Sağlik Semti – Bahçelievler – Merkez – Şehir İçi Ring Hatti 20 Merkez 3 Dağkent TOKİ – Merkez 5 Memur-Sen TOKİ – Aşağısoku – Sanayi 6 Alpağut Mah. – Çakmaklar – Karacaağaç 10 İ. B. Ruh ve Asap Sağlık Kurumu – Çıkınlar – Köroğlu – 500 Konutlar 11 İ. B. Ruh ve Asap Sağlık Kurumu – İzzet Baysal Mah. – Sanayi 12 500 Konutlar Mah. – Hattat Emin Barın – Yerleşke 13 İzzet Baysal Devlet Hast. – 4. Sokak – 80. Sene Alt Geçidi – Merkez 18 Çivril – Kasaplar – Filikalar – Sanayi 21 Hamzabey – Yeniköy – Merkez 6B ALPAGUT SEMTİ – ÇAKMAKLAR – KARACAAĞAÇ 7B Sümer Semti – Sanayi 10B İ. B. Ruh ve Asap Sağlık Kurumu – Köroğlu Hast. – Çağsu Sağlık Kurumu

Bolu Ulusal Eğitim Müdürlüğü Bağlantı

Telefon: 0374 280 14 00

Bolu Şehir Ulusal Eğitim Müdürlüğüne Nasıl Giderim

Oy Ver