Anasayfa » Genel » Bir Erkek Sizi İstemiyorsa Ne Yapılmalı (Doğru Cevap)

Bir Erkek Sizi İstemiyorsa Ne Yapılmalı (Doğru Cevap)

Bir erkek sizi istemiyorsa ne yapılmalı, bir yakın bir uzak davranan erkek, bir kadın kocasından ilgi görmüyorsa, eşine değer vermeyen erkek başlıklarında bilgi paylaşacağız. Bağlantı söz mevzusu olduğunda, tek taraflı yürüyen bir süreç her zaman için can sıkıcı olabilir. Aynı vaziyet erkek – kadın ilişkileri içinde geçerli olmaktadır. Burada bahsedilen fedakarlık yapmak, karşı taraf için zaman tüketmek yada yeri geldiğinde üzülmek anlamına gelmemelidir. Sarihçe hareketleri ve vaziyeti ile istemediğini muhakkak eden bir erkek için ne yapmalı? Bu vaziyetin şahıstan şahsa değişen pek çok nedeni bulunmaktadır. Kısaca bunları şu biçimde özetlemek yanlış olmayacaktır.

Öncelikle size ilk kere mi bu biçimde davranıyor? İlişkinizin ebadı ve süresi nedir? Siz çok mu sıkıldırıyorsunuz? Bu sualleri kendinize sormadan karşı tarafın ilgi yada ilgisizliği hakkında net bir yorum yapmak pek de anlamlı olmayacaktır. Bu nedenle erkeğin isteyip istemediğinden daha çok sizin ne kadar ilgi gösterdiğinize eğilmek hiç kuşkusuz atılacak en anlamlı adımdır. Bu vaziyete uygun olarak bir yol haritası takip etmek son derece anlamlı bir adım olarak ön tasarıya çıkar.

Bir Yakın Bir Uzak Davranan Erkek

Sorulan bir değişik sual ise bir yakın – bir uzak davranan karşı türle ilgilidir. Bu da son derece duyarlı bir mevzu başlığı olarak dikkatleri üzerinde toplar. Peki ama bir yakın bir uzak davranan erkek için ne yapmalı? Öncelikle bu vaziyete sizin ilginizin neden olduğunu düşünmenizi nasihat ediyoruz.

Erkek kendisi için de bu biçimde bir yol  haritası çizmiş olabilir. Başka Bir Deyişle sizin ona karşı tavrınızı sınıyor olabilir. Sizin dikkatinize sürüklerken onu Doğruten isteyip istemediğinizi de test etmek istiyor olabilir. Bu nedenle o size karşı yakın davranırken sizde bir nebze de olsa uzak davranırsanız daha fazla maksadını ortaya koyacaktır.

Bir Kadın Kocasından İlgi Görmüyorsa

İlgi söz mevzusu olduğunda zamanlar son derece ehemmiyetlidir. Bu nedenle ilgi yada ilgisizlik kavramının üzerine azıcık düşünmek daha anlamlı olacaktır. Sizi daha net bir biçimde anlatması açısından erkeğin özelliklerini göz önüne alınması ehemmiyetlidir. Şayet ilişkinin başından bu yana devam eden bir ilgisizlik varsa çok da yapılacak bir şey yoktur. Yalnız son yarıyıllarda ortaya çıkmış bir ilgisizlik söz mevzusuysa karşılıklı olarak bağlantı kurarak bu sualin üstesinden gelmek muhtemel olabilir.

Eşimin Beni Önem Vermesi İçin Ne Yapmalıyım

Bir insanın umursamasını sağlamak için öncelikle şahsın kendisinin değerli olduğunun farkına varması gerekir. Bu son derece ehemmiyetli bir mevzudur. Şayet siz öncelikle kendinize değer vermiyorsanız eşinizden değer beklemeniz de pek de anlamlı bir vaziyet değildir.

Eşine Değer Vermeyen Erkek

Bu, son zamanlarda çok sık karşılaşılan bir mesele olarak ön tasarıya çıkar. Bir erkek eşine değer vermiyorsa Doğrudan onunla bağlantı kurmaya çalışmak daha anlamlı bir adım olacaktır. Bu mevzuda evlilik terapisti ile bağlantı kurmakta anlamlı bir adım olabilir.

Oy Ver