Anasayfa » Genel » Bipte Engellendiğimi Nasıl Anlarım (Çözüldü)

Bipte Engellendiğimi Nasıl Anlarım (Çözüldü)

Bipte yasaklandığımı nasıl anlarım, bipten mani yedim nasıl kaldırılır, bipte çevrimiçi olduğunu nasıl anlarız biçiminde sualleri olan ziyaretçilerimize bu içeriğimiz destekçi olabilir. Bu içeriğimizle beraber sizlere bipte yasaklandığımı nasıl anlarım veya bipten mani yedim nasıl kaldırılır bu başlıklarda bilgi vermiş olacağız.

Son zamanların popüler iletileşme uygulamalarından bir tanesi olan Bip çok muhtelif özelliklere sahiptir. İleti yazma, ses kaydı atma, resim ve video yollama haricinde sizi rahatsız eden bir şahsı Bip ’te yasaklayabiliyorsunuz. Veya aynı biçimde birisi sizi yasaklayabiliyor. Şayet birisi sizi yasakladıysa, sizi yasaklayan şahsa asla ileti, görüntü veya ses soymazsınız. Atsanız dahi bu iletileriniz karşı tarafa iletilmez. Aynı zamanda Bip ’teki mevcut özelliklerden iki tik özelliği çıkmaz. Tüm bunların haricinde sizi yasaklayan şahsı Bip ’te sesli veya görüntülü olarak arayamazsınız.

Bipten Mani Yedim Nasıl Kaldırılır

Bip ’de daha evvel yasakladığınız bir bireyin manisini kaldırmak istiyorsanız bireyin profiline giriniz ve maniyi kaldır butonuna basınız. Bu sayede yasakladığınız bireyin maniyi kalkmış olacak ve size ileti yazabilmesi için tüm özellikler yine etkin olacaktır.

Bipte Çevrimiçi Olduğunu Nasıl Anlarız

İleti atmak istediğiniz bireyin ‘ ’son görülme ’ ’ ayarı kapalıysa Bip ’te o bireyin çevrimiçi olup olmadığını kavrayamazsınız. Sizde kendi son görülme ayarınızı kapatarak çevrimiçi özelliğinizin sonlandırılmasına neden olabilirsiniz. Bu özelliği etkin etmek için ‘ ’Ayarlar ’ ’ kısmını ziyaret etmeniz gerekir.

Bip Vaziyeti Kimler Görebilir

Bip ’te rastgele bir gidişat paylaştığınızda paylaştığınız vaziyeti görebilecek olan bireyler yalnızca sizin kılavuzunuzda olan şahıslardır. Şayet kılavuza ilave ettiğiniz bir birey sizi de kılavuza ilave etmişse vaziyetinizi görebilir.

Bipten Yasaklanınca İleti Gider Mi

Çok popüler olan Bip uygulamasında zaman zaman meseleler yaşayabiliyor ve değişik Bip kullanıcılarının manisine maruz kalabiliyoruz. Şayet Bip ’te birisi sizi yasaklamışsa karşı taraftaki ileti atmak istediğiniz şahsa ileti cetmez vaziyete kazançsınız. Aynı zamanda çift tik özelliği kapanır, sesli arama yapamaz ve görüntülü arayamazsınız.

Bip Keşfet Fiyatlı Mi

Bip ’in özelliklerinden bir tanesi olan Keşfet uygulamasının açılma değeri olarak sizden 1500 TL istenir. 1500 TL karşılığında BiP Keşfet özelliğinden yararlanabilirsiniz.

Yasaklayan Şahsı Arayınca Bildirim Gider Mi

Bir birey manilerseniz veya bir birey sizi manilerse karşı tarafa ne iletirseniz iletin o asla görmeyecektir. Aynı biçimde onun size ileteceği iletiler görülmeyecektir.

Oy Ver