Anasayfa » Genel » Bimcell Yeni Hat Fiyatları (Faturasız)

Bimcell Yeni Hat Fiyatları (Faturasız)

Bimcell Yeni Hat Maliyetleri ne kadar? Kullanışlı kolileri uygun maliyetlerle sunan BİMCell her geçen gün gelişmeye devam etmektedir. Bu sebeple bir hayli üye buraya geçmeyi düşünür. Böylece uslara yeni bir hat almanın ne kadara mülk olacağı suali kazanç.

Aktüel olarak faturasız bir hat 85 Türk lirasıdır. Ancak bu ilerleyen senelerde değişebilir. Dolayısıyla sürekli takipte kalınması, araştırma reelleştirilmesi önerilir. Yeni bir hat açıldıktan sonra 48 saat gibi kısa bir müddette etkin olmaktadır.

Böylece BİM hat maliyetleri ne kadar? Sualine de bir cevap verilebilir. Ancak koli kullanmamak internete girdiğinizde, konuşma yaptığınızda ve SMS attığınızda daha fazla ödemenize neden olur. Dolayısıyla kampanyalardan yararlanmak da nasihat edilir. Peki, Bimcell Yeni Hat Maliyetleri Faturasız ne kadar?

BİMCell Arkadaş Koliler

BİMCell tarafından sunulan tarifeler oldukça kullanışlıdır. Bunları incelerseniz hem uygun maliyetli olanları göreöğrenir hem de avantajlı özelliklere sahip olanları seçim edebilirsiniz. Bimcell Yeni Hat Maliyetleri Faturasız ardından bunlara bakarsanız müracaat yaparken buna göre bir bütçe ayırabilirsiniz.

Koli AdıİnternetSMSDakikaFiyatKüçük Dost3 GB25075045 Türk lirasıOrta Dost6 GB25075052 Türk lirasıBüyük Dost9 GB25075059 Türk lirasıMega Dost15 GB25075071 Türk lirasıBimcell Yeni Hat Maliyetleri Faturasız

Bunları detaylı olarak araştırdıktan sonra BİMCell kolileri arasında size en uygun olanlara karar verebilirsiniz.

BİMCell Kolileri Nasıl Yapılır?

BİMCell ’e geçmek istiyorsanız rastgele bir BİM şubesine geçmeniz yeterlidir. Ardından hem Bimcell Yeni Hat Maliyetleri Faturasızhakkında bilgi alabilir hem de kolileri sorabilirsiniz. Zorunlu bilgileri aldıktan sonra isterseniz buradan hemen koliyi yaptırabilirsiniz.

Bunun dışında isterseniz SMS ile de hakikatleştirebilirsiniz. Alttaki maddelere bakarsanız değişik kolilerin nasıl yapıldığını görebilirsiniz;

Ufak Arkadaş: ARKADAŞ KUCUK yazarak 4551 ’e kısa ileti atılması yeterlidir. Orta Arkadaş: ARKADAŞ ORTA yazarak 4551 ’e kısa ileti atılması yeterlidir. Büyük Arkadaş: ARKADAŞ BUYUK yazarak 4551 ’e kısa ileti atılması yeterlidir. Ufak Arkadaş: Arkadaş Mega yazarak 4551 ’e kısa ileti atılması yeterlidir.

Bunlara ek olarak resmi sitesi girerseniz BİMCell kolileri görebilirsiniz. Ardından koli yükle üzerine tıklarsanız numaranızı girebilir, kodu yazdıktan sonra zorunlu operasyonları yapabilirsiniz. Tercihi bitirdikten sonra ödeme sağlayabilirsiniz.

Bimcell Yeni Hat Fiyatları FaturasızBimcell Yeni Hat Maliyetleri Faturasız

BİMCell Kolileri Neler?

Bimcell Yeni Hat Maliyetleri Faturasız – BİMCell kolilerin yanı gizeme avantajlı kampanyalar da sunmaktadır. Bunların bir tanesi özel 9 GB, 300 dakika ve 300 SMS sunmaktadır. Koli süresi aylık olup koli maliyeti yoktur. Avantaj, hattınız etkin olduktan sonra 30 gün içinde kullanılabilir.

Bunun için yalnızca söz mevzusu zaman zarfında BIMCell Ardından Da 4551 ’e SMS göndermeniz gerekir. Böylece kısa müddette etkin hale gelecektir. Buna ek olarak ek internet kutuları da vardır.

Bimcel yeni hat maliyetleri mevzusuna ek olarak bunu da öğrenmek önerilir. Böylece gerektiğinde bunları ne kadar ödeyerek kullanabileceğinizi bilebilirsiniz;

Günlük 2 GB: 10 Türk lirası Günlük 5 GB: 14 Türk lirası Günlük 10 GB: 22 Türk lirası Günlük 20 GB: 37 Türk lirası

BİMCell resmi sayfasına girerseniz detaylı bilgi alabilirsiniz.

SSS

Bu başlık altından BİMCell kolileri hakkında en çok sorulan suallere erişebilirsiniz.

Oy Ver