Anasayfa » Rehber » Bayilik Veren Firmalar (20 ’den Fazla Firma)

Bayilik Veren Firmalar (20 ’den Fazla Firma)

Bayilik veren şirketler konusunda sık soru alıyorduk fakat piyasada bir hayli değişik cinste franchising şirketi vardır. Bazı franchising firmaları öbürlerinden daha iyi öğrenilir ve kimileri öbürlerinden daha fazla fırsat sunar. Ancak tüm franchising işletmelerinin ortak noktası, işe yaraması için zaman ve gayret tüketmeye istekli olanlar için çok karlı olabilecek benzersiz bir iş modeli sunmalarıdır.

Kendi işinizi kurmayı düşünüyorsanız, bir franchise sizin için Doğru seçenek olabilir. İşte size en iyi franchising işletmelerinden kimilerine ve sunduklarına bir göz atalım.

Bayilik Veren Şirketler

Bayilik Veren Şirketler

Franchising firmaları, geleneksel start-up ’ların tüm risklerini üstlenmeden bir firmaya sahip olmak ve işletmek isteyenler için ideal iş modeli olarak son birkaç on senede giderek daha popüler hale gelmiştir. Bir franchise şirketi, teşebbüsçülere yerleşik bir ürüne, markaya ve iş sistemine ulaşım sağlar. Sınanmamış bir fikri piyasaya sürmenin birliktesi getirdiği belirsizliğin büyük bir kısmını ortadan kaldırdığı için franchise ’ların zafer oranı sıfırdan bir iş kurmaya kıyasla çok daha yüksektir. Ayrıca, franchise firmaları sürekli destek ve dayanak sağlamalarıyla ünlüdür, böylece yeni sahipler tüm süreç süresince kendilerini kaybolmuş hissetmezler ve bu da onlara çok daha fazla zafer şansı verir. Sonuç olarak franchising, hayallerini üzerine inşa edecekleri sağlam bir temel arayan hevesli teşebbüsçüler için cazip bir seçenektir.

Burger King McDonalds KFC Subway Arby ’s Popeyes Dominos Pizza Anytime Fitness Özsüt İddia Bayiliği Köfteci Ramiz English Home Tavuk Dünyası Penti Mado İstikbal Mobilya FLO Kundura RE/MAX Emlak Turkcell Vodafone Haribo Şok Shell

Bayilik Veren Marketler

Franchise marketler çağdaş harcayıcılara kolaylık, seçenek ve tasarruf sağlar. Franchise bir markette alışveriş yapmak, büyük bir kuruluşun birleşik satın alma eforundan faydalanabileceğiniz anlamına kazanç ve size rekabetçi maliyetlerle birinci sınıf besinlere ve ürünlere ulaşım sağlar. Ünlü markalar mağazada mevcuttur ve harcayıcılara köklü, sınanmış ve emin ürün seçenekleri sunar. Franchise bir mağazadan alışveriş yapmak aynı zamanda konforlu klima, kolay navigasyon ve takviyeci personel avantajlarını da birliktesi getirir.

Süratli ve kullanışlı kasalarıyla, ister ufak bir alışveriş yapın ister toplu alım yapın, neşeli bir alışveriş tecrübeyi sunarken süratli operasyonlar sağlarlar. Franchise marketlerin bir hayli alıcı için bu kadar popüler yerler haline gelmesi donakaltıcı değil.

BİM A101 UCZ ŞOK AKUSTİK MİNİ SEÇ MARKET Getir Yemeksepeti

Franchise Ne Demek?

Franchise, bir birey veya şirketin mülk satmasına veya hizmet sağlamasına ve başka, daha büyük bir şirketin firma usullerini kullanmasına izin veren bir uyuşma veya lisanstır. Başka bir deyişle, bir şahsın zafer için destek ve rehberlik sunan tecrübeli bir ana işletme tarafından desteklenen kendi işine sahip olma fırsatıdır.

Bir franchise sahibi olmanın avantajları arasında, galibiyetli bir yeni firmayı süratli bir biçimde başlatmaya ve sıfırdan başlamaktan çok daha süratli bir biçimde kazanç elde etmeye başlamaya takviyeci olabilecek ispatlanmış sistemlere, ürünlere, pazarlama stratejilerine ve eğitim programlarına ulaşım yer alır. Kendi işinin işvereni olmak ve teşebbüsçülüğün mükâfatlarından faydalanmak isteyen herkes için muhteşem bir seçenek olabilir.

Franchise Maliyetleri Ne Kadar?

İnsanlar bir franchise satın almayı düşündüklerinde, maliyet genellikle en ehemmiyetli hususlardan biridir. Maliyetler sektörden sektöre büyük miktarda değişebilir, bu sebeple her bir franchise için maliyet tablosunun farkında olmak ehemmiyetlidir. Hangi franchise ’ın satın alınacağı konusunda şuurlu bir karar vermek için, maliyete nelerin dahil olduğunu ve bir iş kurmak ve yürütmekle alakalı öbür masrafların neler olacağını kavramak gerekir. Buna ek olarak potansiyel franchise sahipleri, yerel idare tarafından verilen maliyet çoğalışlarıyla alakalı siyasetleri hakimiyet etmeli ve kavramalıdır.

Rehber kategorimize bakmayı unutmayınız.

Oy Ver