Anasayfa » Dünya » Bangalore Havaalanı Şehir Merkezi Erişim Nasıl Giderim?

Bangalore Havaalanı Şehir Merkezi Erişim Nasıl Giderim?

Bangalore şehri Hindistan’ın en güneyindeki şehirlerden birisidir ve başkent Delhi’ye 2100 kilometre mesafededir. Bangalore Halklar arası Havaalanı / Hava limanından Kempegowda Beynelmilel Hava limanı Şehir Merkezi Erişim nasıl sağlanır, Nasıl Giderim? suallerine yanıt verelim.

Bangalore Havaalanı Nasıl Giderim?

Kempegowda Beynelmilel Hava limanına indiğiniz zaman ilk olarak sizlere polisler tarafından nerede kalacağınızı, rezervasyon çıktılarınızı soracaklar. Bu stil sorarlarsa hiddetlenmeden hoşça yanıt verin ve alakalı belgelerinizi gösterin.

Şehir Merkezi Havaalanı Arası Kaç Kilometre 40 kilometre Klasikte 1 saat sürüyor ancak Trafik olursa 1.5-2 saat Şehir Merkezinden Hava alanına Özel taksiler, otobüsler ve metroyla bir yere kadar gidip oradan gidebilirsiniz. Taksi Taksilerle hava alanına gidebilirsiniz. Legal taksilerle 900 Rupiye gidebilirken, korsan taksilerle 150 Rupiye gidebilirsiniz. Minibüs Şehir merkezinde renkli renkli otobüsleri kullanabilirsiniz. Hava Alanından Otogara Erişim Taksi ve Otobüsleri kullanabilirsiniz. Taşıt Kiralama Balaka Yok

Oy Ver