Anasayfa » Rehber » Bağlantınız Gizli Değil Hatası (Çözümü – 2023)

Bağlantınız Gizli Değil Hatası (Çözümü – 2023)

İrtibatınız Saklı Değil Yanılgısı? İrtibatınız Saklı Değil Yanılgısı Çözümü? Sualini sık bir biçimde alıyoruz. Bu içerik İrtibatınız Saklı Değil Yanılgısı? Suallerine Doğru yanıtı veriyor. Süratlendirilmiş kılavuz olarak paylaştığımız bu içerikte aynı zamanda chrome irtibat yanılgısı çözümü Başlıklarında da değişik bilgiler verdik.

İrtibatınız Saklı Değil Yanılgısı

Bir web sitesine ulaşmaya çalışırken Google Chrome ’da irtibatınız saklı değil yanılgısı çıkması can sıkıcı bir gidişattır. Yeniden de kaygılanmayın! “İrtibatınız saklı değil” kusurunu düzenlemeye destekçi olmak için kullanabileceğiniz birkaç çözüm derledik.

İrtibatınız Saklı Değil Yanılgısı Çözümü

İlk Olarak Bilgisayarınızın Tarih Ve Saatini Hakimiyet Ediniz Şayet Aktüel Değil İse Bilgisayarınızın Tarih Ve Saat Bilgilerini Aktüelleyiniz Şayet İnternet Sitesinin SSL Sertifikası Yok İse De Bu Yanılgıyı Alabilirsiniz Detaylar Kısmına Tıklamanız Ve Güvenliksiz Olarak Devamet ’e basmanız Yeterlidir.

Google İrtibatınız Saklı Değil Yanılgısı

‘İrtibatınız Saklı Değil‘ yanılgısı, alttaki gidişatlarda karşılaşılan en yaygın yanılgılardan biridir google hesabınıza ulaşmaya çalışıyorum. Bu yanılgı, tarayıcı web sitesi ile tehlikesiz bir irtibat kuramadığında ortaya çıkar. Bu olduğunda, ‘İrtibatınız saklı değil ’ yazan bir yanılgı iletiyi görüntülenecektir.

İrtibatınız Saklı Değil Yanılgısı Windows 7

bu yanılgı basitçe düzenlenebilir. Çoğu vaziyette, yalnızca şu özelliklere sahip olduğunuzdan emin olmanız gerekir tarayıcının en son versiyonunun yüklü olduğunu hakimiyet edin. Ayrıca, kayıtlı çerezleri silmeniz, önbelleğinizi ve geçmişinizi arınmanız ve hatta ağ ayarlarınızı sıfırlamanız gerekebilir. Bunu yaparak, web sitesi ile tehlikesiz bir irtibat kurabilir ve Google hesabınıza daha fazla mesele yaşamadan ulaşabilirsiniz.

Türkçe Altyazılı Promo İzle Yazımıza Göz Atın.

Oy Ver