Anasayfa » Genel » Aynı Rüyayı Birden Fazla Görmek (Doğru Tabir)

Aynı Rüyayı Birden Fazla Görmek (Doğru Tabir)

Aynı rüyayı birden fazla görmek, aynı şahsı devamlı rüyada görmek, bir gecede birden fazla rüya görmek, biriyle aynı rüyayı görmek, düşündüğün şeyi rüyada görmek başlıklarında bilgi vereceğiz. Bilim dünyası, rüyaları hala net bir biçimde açıklamayı muvaffak olamamıştır. İnsanlık tarihi ile akran olan rüya kavramı çoğu zaman büyük vakalara – mucizelere yada gelecekten gelen haberlere açıklanmıştır. Bu mevzuda rüya görme ve tekerrür eden rüyalar görme kavramı da insanların uslarında yer edinmiştir. Peki ama aynı rüyayı birden fazla görmek ne anlama kazanç?

Aynı Şahsı Devamlı Rüyada Görmek

Bir insanı devamlı olarak rüyada görmekle aynı rüyayı birden fazla görmek arasında pek bir fark bulunmaz. Özellikle rüyalarımız net bir biçimde açıklanamasa da bu mevzuda muhtelif yorumlar yapılmaktadır. Özellikle Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada ’da pek çok akademisyen rüyalar üzerine çalışmalar yapmakta ve ortak belirtilere erişmektedir.

Genellikle rüyalar hakkında şu sabit bilgilere erişmek muhtemeldir. Öncelikle; gece süresince kerelerce defa rüya görürüz. Bu rüyaların büyük bir kısmını ilk uyandığımızda andırabilirken sonrasında andırmakta eforluk sürükleyebiliriz.

Bir Gecede Birden Fazla Rüya Görmek

Genellikle, her üç bireyden ikisi gece uykuya daldığında onlarca defa rüya görür. Bunun büyük bir kısmı ile andırılamadığı için yalnızca hatırınızda kalan rüyalar üzerinden konuşursunuz.

Rüyalar, ruh halimiz, psikolojik gidişatımız, o günkü yaşantımız, bitkinliğimiz ve hatta yediklerimizle dahi Doğrudan ilgilidir.

Biriyle Aynı Rüyayı Görmek

Bu teknik olarak ihtimalsizdir. Rüyalar genelde %100 olduğu gibi andırılmaz. Başka bir deyiş ile başkasının anımsayamadığı bir rüyanın, sizin bütün olarak anımsamayı muvaffak olamadığınız bir rüya ile birebir aynı olmasını beklemek çok manalı değildir.

Düşündüğün Şeyi Rüyada Görmek

İmtihana girecek ve bu mevzuda stres yaşayan biri devamlı olarak imtihanda galibiyetsiz olduğunu görebilir. Gerçeğinde bu vaziyet insanın tabiatında vardır. Size şu an bir fil düşünmeyin deseydim ne düşünürdünüz?

Düşünmediğin Birini Rüyada Görmek

Yukarıyadaki fil sualiyle birebir aynı vaziyet geçerlidir. Gerçeğinde içten olmak gerekirse düşünmediğinizi düşündüğünüz şahsı gerçeğinde düşündüğünüz için rüyanıza misafir oyuncu olarak alırsınız. Natürel ki bu gidişatlar tamamen, uzmanların çıkarımları üzerine yazılmaktadır.

Son yarıyıllarda Amerika ’da tekerrür eden rüyalarla alakalı yapılan araştırmalar da şu bilgilere erişilmiştir: Bir insan tekerrür eden rüyalar görüyorsa çoğunlukla o bireyin psikolojik bazı meseleleri olması olasıdır. Gün içerisinde çok fazla yoruluyor  yada gergin bir işte çalışmak zorunda kalıyor olabilir.

Tüm bunların dışında aynı rüyayı yalnızca bir defa görmüş olmasına karşın daha evvelinde rüyasında gördüğünü hayal ediyor olabilir. Bu gibi gidişatlar toplandığında kendi bitkinliğinize yada psikolojik olarak hazır bulunuşunuza yontmanız daha manalı olacaktır.

Natürel ki bu vaziyetlerin bazı ödünleri de bulunmaktadır. Olağan bir rüyayı birden fazla görmek genellikle psikolojik olarak yada bedenin bitkin olması ile açıklanabilir yalnız rahatsız eden rüyaları tekerrür edecek biçimde görmek başka meselelerin varlığını da kuvvetlendirecektir.

Aynı Rüyayı 3 Kere Görmek

Tekerrür eden rüyalar çok sık karşılaşılan bir vaziyet olsa da aynı rüyayı üç defa üst üste görmek son derece ender bir gidişattır. Rüyanın yorumunu internetten araştırmayı sınayabilir yada rahatsız oluyorsanız bir uzman ile konuşabilirsiniz. Hekiminiz genellikle bu mevzuda size nasıl bir yol izlemeniz mevzusunda destek olacaktır.

Bir İnsanı Devamlı Rüyada Görmek

Genellikle yarım kalmışlık hissi aynı şahsı devamlı olarak rüyada görmeye neden olacaktır. Daha Önceki sevgili, ölüm eden bir tanıdık yada hiç tanımadığınız bir insanı değişik değişik rüyalarda görebilirsiniz. Bu gidişatta genel olarak rüya açıklamaya yada mevcut rüyalar üzerinde kendinizi analize başlayabilirsiniz.

Başkasının Rüyasında Can Vermek

Bu da çok sık sorulan bir sualdir. Öncelikle başkasının rüyası, o bireyin ruh dünyasını yansıtmaktadır. Bu nedenle başka birinin rüyasında can vermek, yaşamak yada zengin olmak gibi vaziyetlerin sizinle çok da açıklanamayacak bir vaziyet olduğu da unutulmamalıdır.

Oy Ver