Anasayfa » Türkiye » Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Nasıl Giderim

Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Nasıl Giderim

Aydın Ulusal Eğitim Müdürlüğü Nerede, Aydın Şehir Ulusal Eğitim Müdürlüğüne Nasıl Giderim? Biçiminde sualleri olan ziyaretçilerimize dayanakçı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin mektep hakkında erişim vasıtaları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya irtibat bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Aydın Şehir Ulusal Eğitim Müdürlüğü Nerede

Aydın Ulusal Eğitim Müdürlüğü Nerede nerede diye soracak olursanız sizlere yanıtımız Meşrutiyet, Kültür Cd. No:20, 09000 Efeler/Aydın olacaktır. Bu adrese erişebileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim taşıtı spektrumu bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim vasıtasını ve erişim yolunu seçim ederek zaman kaybetmeden süratli bir biçimde erişebilirsiniz.

Aydın Ulusal Eğitim Müdürlüğüne Nasıl Giderim?

Aydın Ulusal Eğitim Müdürlüğüne Nasıl Giderim, Aydın Ulusal Eğitim Müdürlüğü yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere yanıtımız birden fazla erişim vasıtasını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de değişik erişim vasıtalarıyla süratli bir biçimde gidebilirsiniz. Mektebe gitmeden evvel mektebin altta yer alan telefon numarasını arayabilir daha ayrıntılı bir biçimde telefon numarasıyla irtibata geçerek adres tarifi alabilirsiniz.

Aydın Ulusal Eğitim Müdürlüğü Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı rastgele bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en Doğru biçimde gideceğiniz konuma eriştirecektir. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

3 Kemer Ayko – Menderes Mah. 4 Kemer Ayko – Astim 12 Astim – Tellidede – Otogar 15 Efekent – Ayko – Üniversite 17 Menderes Mah. – Üniversite 101 Mimar Sinan Mah. – Umurlu 104 ADÜ – Mimar Sinan Mah. 107 ADÜ – Çeştepe – Tepecik 601 Forum Aydın-İncirliova-Koçarlı-Bağarası-Söke 603 ADÜ -Acarlar – Osmanbükü 1 Kemer Ayko – Otogar 5 Kemer Ayko – Toki 7 Kemer Ayko – Baytarlık Fakültesi 19 Mimar Sinan – Adü 102 Mimar Sinan Mah. – Otogar 10 Toki 606 Dereağzı-İncirliova

Aydın Ulusal Eğitim Müdürlüğü İrtibat

Telefon: 0256 215 10 28

Aydın Şehir Ulusal Eğitim Müdürlüğüne Nasıl Giderim

Oy Ver