Anasayfa » Genel » Aradığınız Kişi Şu Anda Meşgul Nasıl Yapılır 2022

Aradığınız Kişi Şu Anda Meşgul Nasıl Yapılır 2022

Aradığınız şahıs şu anda meşgul nasıl yapılır, aradığınız şahıs şuanda meşgul ne demek, aradığınız şahıs şuanda meşgul sinyal sesinden sonra mesajınıza vazgeçebilirsiniz eşi olan başlıkların her birisi için desteğe lüzumunuz varsa bu içeriğimiz sizlere dayanakçı olabilir. Aradığınız şahıs şu anda meşgul nasıl yapılır diyorsanız hemen sizlere anlatımını hakikatleştirelim.

Sizi arayan birisine meşgul çalmasını istiyorsanız ve arayan şahsa ‘ ’Aradığınız şahıs şu anda meşgul ’ ’ çalsın diyorsanız telefonunuzun arama ekranını açın ve #43# ’yi tuşlayın. Bunu yaptığınız taktirde telefonunuza siz birisiyle konuşurken diğer bir şahıs aramaya çalışırsa ‘ ’Meşgul sesi ’ ’ çıkacaktır.

Aradığınız numara şu anda meşgul nasıl yapılır

Android telefonlar için misalini veriyoruz. Şayet bu ayarı yapmak istiyorsanız telefonunuzun rehber uygulamasını açın ve uygulama üzerinden ekranın sağ üst tarafında yer alan ‘ ’Daha fazla ’ ’ alternatifine tıklayın. Tıkladığınız zaman karşınıza bir ekran çıkacak ve bu ekrandan ‘ ’Ayarlar ’ ’ alternatifine tıklayın. Arama ayarları sayfasından ‘ ’Diğer ayarlar ’ ’ kısmına geçiniz ve bu sayfadan ‘ ’Arama bekletme ’ ’ alternatifini faal hale getiriniz.

Turkcell Aradığınız Şahıs Şu Anda Meşgul Nasıl Yapılır

Telefonunuzda bu ayarı yapamadıysanız telefonunuzun arama kısmına girin ve *43# veya #43# tuşlarına basınız. Her ikisinden bir tanesi size bu mevzuda dayanakçı olacaktır ve bu özelliği faal edecektir.

Dolaysız Hat Meşgul Ne Demek

Bir hattın meşgul çalmasındaki nedenler birden fazladır. Fakat en çok iki değişik nedenden dolayı bu dolaysız hat meşgul vakayı ortaya çıkar. Şayet bir hat meşgul çalışıyorsa aramaya çalıştığınız şahıs bir başkasıyla görüşüyor olabilir. Veya aramaya çalıştığınız bireyi ararken direk meşgul çalıyorsa bunun nedeni sizi yasaklamış olmasıdır.

Telefon Çalmadan Meşgule Düşüyor Ne Demek

Telefon ilk aramada meşgule düşüyor diyorsanız bu vaziyet aramaya çalıştığınız şahsın sizi yasaklamış olmasından kaynaklıdır. Birden fazla aramayı sınayınız ve her kezinde telefon devamlı ‘ ’meşgul ’ ’ çalıyorsa öğreniniz ki yasaklanmışsınız. Sualin çözümü için karşı tarafla bağlantıya geçerek maninin kaldırmasını istemelisiniz.

Samsung Arama Bekletme Nasıl Yapılır

Ayarlar kısmına giriniz ve çıkan sayfadan ‘ ’Diğer ayarlar ’ ’ kısmına giriş yapınız. Bu sayfadan ‘ ’Arama / Çağrı bekletme ’ ’ kısmına girerek Samsung Arama Bekletme özelliğini faal ediniz.

 

Oy Ver