Anasayfa » Genel » Antarese Nasıl Giderim

Antarese Nasıl Giderim

Antares AVM Nerede, Antares AVM Nasıl Giderim? Biçiminde sualleri olan ziyaretçilerimize dayanakçı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin erişim taşıtları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya bağlantı bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Antares AVM Nerede

Antares AVM nerede diye soracak olursanız sizlere yanıtımız Ayvalı, Afra Cd 1/A, 06010 Keçiören/Ankara olacaktır. Bu adrese erişebileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim taşıtı spektrumu bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim taşıtını ve erişim yolunu seçim ederek süre kaybetmeden süratli bir biçimde erişebilirsiniz.

Antares AVM Nasıl Giderim

Antares AVM Nasıl Giderim, Antares AVM yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere yanıtımız birden fazla erişim taşıtını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de değişik erişim taşıtlarıyla süratli bir biçimde gidebilirsiniz.

Antares AVM Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı rastgele bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en Doğru biçimde gideceğiniz konuma eriştirecektir. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

208 Ivedik Metro-Kardeşler-Kurtini 414 Aktepe-Ivedik Metro Ist 202-7 Öho Yenimahalle-Kızılay 207 Ivedik Metro-Kardeşler 282 Yükseltepe-Beşevler 279-2 Yükseltepe-Ayvalı-Gazze Cd.-Kızılay

Antares AVM En Yakın Otobüs Durakları

21552 – Antares 6 dk yürüme 20770 – Sahrayı Cedid Camii 6 dk yürüme 20786 – Üçbaş Cadde 8 dk yürüme 20799 – Yıldırım Beyazıt Üniversitesi 12 dk yürüme

Antares AVM Telefon Numarası

Telefon: 0312 321 06 00

Antares AVM yol tarifi

Oy Ver