Anasayfa » Rehber » Android Telefon iOS Emoji Yapma (Çok Kolay)

Android Telefon iOS Emoji Yapma (Çok Kolay)

Android telefon iOS emoji yapma mevzusunda sık sual alıyoruz. Bu içerik Android telefon iOS emoji yapma mevzusunda Doğru rehbere yer veriyor. Süratlendirilmiş rehberle Android telefona iOS emoji nasıl yüklenir? Sualin Doğru yanıtı altta yer alıyor.

Emojileri ve emoji kullanmayı kim hoşlanmıyor ki? Fakat bazı vaziyetlerde işletim sistemleri değişikleşebilir ve bir iPhone ’a sahip olmadığınız için Android ’in emojilerine mahkum olabilirsiniz. Sohbetlerinizi garip ve daha etkileşimli hale getirmek için emoji kullanımı büyük miktarda fayda verir. Peki, Android telefon iOS emoji yapma mevzusunda yöntem nedir? İşte sizlere yanıtı…

Android Telefon iOS Emoji Yapma

Android Telefon iOS Emoji Yapma

Google Play Store ’da binlerce uygulama yer alıyor ve bu uygulamaların her birisi değişik özelliklerde telefonunuzu özelleştirmeye yarıyor. Play Store ’u açarak ve içinde dolaşarak Android telefonunuza iOS emojileri anında yükleyebilirsiniz. Tamamen fiyatsız ve emin bir yöntem arıyorsanız bu adımı uygulayın.

Google Play mağazasını açın. Arama paketine Apple Emoji veya Apple Emoji Text yazın. Çıkan neticelerden Kika Emoji Keyboard, Facemoji veya Emoji Keyboard Cute Emoticons uygulamalarından birini telefonunuza yükleyin.

Android Telefona iOS Emoji Nasıl Yüklenir?

FancyKey uygulamasını kullanarak root veya özel ayar yapmanıza gerek kalmadan iPhone emojilerini Android makinenizde kullanabiliyorsunuz. FancyKey birden fazla özelleştirme alternatifine sahip ve bir çok değişik emojiler dahil yazı tipini içerisinde bulundurur.

Google Play mağazasını açın. FancyKey uygulamasını aratın ve yükleyin. Telefon ayarlar kısmına girin. Sistem > Dil ve Giriş > Sanal Klavye kısmına girin. Klavyeleri idareye tıklayın. FancyKey uygulamasına izin verin. Çıkan ihtara tamam deyin. İleti yazma kısmına girin. Sağ altta yer alan klavye sembolüne tıklayın. Klavyeyi değiştir sekmesinden FancyKey ’i seçin. Ana ekranı açın ve FancyKey uygulamasını bulun. FancyKey klavye ayarlarından seçimler kısmına girin. Görüntü kısmından emoji tarzlarına tıklayın. Emoji tarzları içerisindeki Twitter emoji görünüşlerini seçin. Kaydol butonuna basın ve çıkın.

Azıcık uzun ve karışık gibi bir harekât olarak gözüküyor olsa da Android telefona iPhone emojilerini yükleme operasyonu bütün olarak bu biçimdedir.

Android ’e iPhone Emojileri Yükleme

Android makinenize kolay yoldan iPhone emojileri yüklemenin birden fazla yolu vardır. Öğrenilen ve sık uygulanan yöntem Emoji Font 3 uygulamasını Android makinenize kurmaktır.

Android aygıtınızın belirsiz kaynaklarını aktifleştirin. Emoji Font 3 uygulamasını indirin ve kurun. Yazı tipi tarzını Emoji Font 3 olarak değiştirin. Gboard ’u zannedilen klavye olarak ayarlayın.

Bu yöntem Android makineler için iPhone emojilerinin yüklemenin en kolay ve en kolay çözüm yöntemidir. Şayet asıl iPhone emojilerini Android ’e yüklemek istiyorsanız Emoji Font 3 uygulamasını kullanmanız gerekir. Uygulama emoji kök sisteminizde ufak farklılıklar yapmaktadır.

Rehber kategorimize bakmayı unutmayınız.

Oy Ver