Anasayfa » Genel » Altınköy Sarih Hava Müzesi Nerede Nasıl Giderim??

Altınköy Sarih Hava Müzesi Nerede Nasıl Giderim??

Altınköy Sarih Hava Müzesi Nerede, Altınköy Sarih Hava Müzesi Nasıl Giderim?? Biçiminde sualleri olan ziyaretçilerimize destekçi olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin erişim vasıtaları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya irtibat bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Altınköy Sarih Hava Müzesi Nerede

Altınköy Sarih Hava Müzesi Nerede

Altınköy Sarih Hava Müzesi nerede diye soracak olursanız sizlere yanıtımız Beşikkaya, 2022. Sk, 06230 Altındağ/Ankara olacaktır. Bu adrese erişebileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim vasıtayı spektrumu bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim vasıtasını ve erişim yolunu seçim ederek süre kaybetmeden süratli bir biçimde erişebilirsiniz.

Altınköy Sarih Hava Müzesi Nasıl Giderim?

Altınköy Sarih Hava Müzesi Nasıl Giderim?, Altınköy Sarih Hava Müzesi yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere yanıtımız birden fazla erişim vasıtasını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de değişik erişim vasıtalarıyla süratli bir biçimde gidebilirsiniz.

Altınköy Sarih Hava Müzesi Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı rastgele bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru biçimde gideceğiniz konuma eriştirecektir. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat AdıYön312Karapürçek-Beşikkaya-Sıhhiye-Ulus310Sıhhiye-Beşikkaya-Karapürçek321-6Kızılay-Sıhhiye-Ulus-Karapürçek-Beşşikkaya-Başak Mh.313Peçenek-Tatlar-Gicik-Sıhhiye-Ulus Ulus Son315Kavaklı-Aydıncık-Peçenek-Gicik-Tatlar-Hüseyingazi335Aydıncık-Kavaklı-Sıhhiye-Ulus Son309Karapürçek-Yeniyol-Ulus-Gar-Beşevler-Aşti-Şehir Hastanesi321Karapürçek-Eskiyol-15 Temmuz Kızılay Ulusal Irade Maydanı-Sıhhiye-Ulus322Karapürçek-Eskiyol-Sıhhiye-Gar-Ulus321-5Karapürçek-Sihhiye

Altınköy Sarih Hava Müzesi En Yakın Otobüs Durakları

Durak adıMesafe31010 – Altınköy5 dk yürüme30997 – Altınköy6 dk yürüme31027 – Muradiye Okulları6 dk yürüme31331 – Recep Yazıcıoğlu Parkı8 dk yürüme

Altınköy Sarih Hava Müzesi Telefon Numarası

Telefon: 03123751588

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

İçeriği Değerlendirin!
Oy Ver