Anasayfa » Genel » Umursamaz Erkeğe Nasıl Ders Verilir? (En İyi Yöntem)

Umursamaz Erkeğe Nasıl Ders Verilir? (En İyi Yöntem)

Ziyaretçilerimiz tarafından aldırışsız erkeğe nasıl ders verilir? Sualini almaktaydık. Bu içeriğimizle beraber kıymetli ziyaretçilerimize aldırışsız erkeğe nasıl ders verilir? Sualinin yanıtını vermiş olacağız. Bununla beraber bir erkeğe nasıl ders verilir, aldırışsız erkeğe nasıl davranmalı, aldırışsız kocaya nasıl davranmalı, erkeğe nasıl davranmalı, aldırışsız erkeği pişman etmek başlıklarında da değişik bilgileri sizlere paylaşıyor olacağız.

Erkekler, erkekler, erkekler… Baş belası mı denmeli yoksa yaşamımızın aşkı mı denmeli? Erkekleri çözebilmek ve kavrayabilmek Doğruten çok güç. Her hareketimiz onlar için ters, her hareketimizden ayrı bir hadise çıkıyor veya değişik meselelerle baş başa kalabiliyoruz. Erkeklerin çoğu aldırışsız, ne yaptığını öğrenmeyen ve absürt sapan hareketler sergileyen olarak öğrenilirler. Fakat bir erkeğin dikkatine sürükleyebilirseniz onu elde edebilmeniz oldukça basittir. Bu içeriğimizde sizlere aldırışsız erkeğe nasıl ders verilir? Bunu ayrıntılı bir biçimde aktaracağız.

Aldırışsız Erkeğe Nasıl Ders Verilir?

Aldırışsız Erkeğe Nasıl Ders Verilir?

Kaçan kovalanır diyoruz ve ipleri erkeğin elinden alıp kendimize geçiriyoruz. Dostluklarınız, eşiniz veya arkadaşınız kim olursa olsun kaçan her zaman kovalanır. Bir erkek çok aldırışsız, sizi düşünmeyecek veya absürt sapan hareketlerde bulunuyorsa ona bir an evvel ‘ ’güle güle ’ ’ demelisiniz. Onu çok hoşlanıyor olabilirsiniz, onun için her şeyi yapabilirsiniz fakat bir erkek size karşı aldırışsız davranışlar sergiliyorsa öğrenil ki uğraşıyı olduğu değişik vaziyetler olabilir. Başka Bir Deyişle erkeğin önceliği siz değil başka şeyler olabilir. Bu işi olabilir, bir buluşması vardır veya ailevi problemleri vardır. Bunları kafasından atmadığı sürece bir erkek size her zaman aldırışsız davranacaktır.

İlgi Göstermeyi Vazgeçin – O ilgisiz davranıyorsa sizde benzerini yapın. Vazgeçin ne hali varsa görsün. Siz niçin peşinden koşuyorsunuz? Peşinizden koşması gereken birey o.Sosyal Medya – Sosyal medyayı kullanıyorsanız Instagram ve eşi olan uygulamalarda etkin olun. Resimler atın, öyküler paylaşın başka bir deyişle ‘ ’sen olmasan da olur ’ ’ iletiyi vermeye çalışın. Erkek Instagram gibi uygulamalarda etkin olduğunuzu görünce size çekemeyecektir ve onun dikkatini sürüklemiş olacaksınız. Öyle her gördüğünüzü paylaşmayın. Şenliklere gidin, dostlarınızla takılın, kafelerde gezin başka bir deyişle onu çekemetebilecek her şeyi bu yolda yapmak mübah olacaktır.İleti Atmayı Kesin – Siz ona ileti atıyorsunuz fakat o size ileti atmıyor mu? Veya atsa dahi çok uzun vakit sonra mı geri dönüş yapıyor? Sizde benzerini yapın veya ileti atmayı vazgeçin. Siz onu merak edeceğinize o sizi merak etsin. Emin olun boşta kalınca veya ilgi göremeyince size ileti atacaktır.Sorularını Yanıtsız Vazgeçin – Size ileti atar ve bir sürü sual sorar. Bu suallerin hiç birine yanıt vermeyin. Neticede ona ders veriyoruz fakat bunu da fazlaya kaçırmayın. Bir yerden sonra erkek sizden tamamen soğuyabilir.Sevginizi Çok Belirli Etmeyin – Günümüz ilişkileri o kadar cıvık, o kadar keyifsiz ve mutsuz ki insanlar artık beğenenin değil aksine onun peşinden çekenin, onu üzenin peşinden koşuyor. Tıpkı sizin bu vaziyetiniz gibi. Sevginizi belirli edin fakat öyle fazla biçimde soğutacak, onu sıkacak biçimde belirli etmeyin. Yerinde, yolunda ve kumpaslı bir biçimde belirli ederseniz o da anlayacaktır bir şeyleri.

Aldırışsız Erkeğe Nasıl Davranmalı?

Aldırışsız bir erkekle baş başa kaldıysanız ve ne yapmanız gerektiğini bilmiyorsanız o ne yapıyorsa sizde benzerini yapın. Altta sizler için aldırışsız erkek davranışlarını paylaşıyoruz. Onun hareketlerini taklit ederek, ona iyi bir ders verebilirsiniz. İşin sonunda size gelip şunu diyecektir; ‘ ’Neden böyle yapıyorsun? ’ ’. Empati kurmayı öğrenmeyen birisi çok güçtür. Neden böyle yapıyorsun? Sualinin yanıtı kendindedir. Vazgeçin kendi haline onu…

Bencil olurlar.Kendinden başkalarını düşünmezler.Bencil olurlar.Empati kurmayı bilmezler.Anı yaşamaktan hoşlanırlar.Kimle, kiminle konuştuklarının bir ehemmiyeti yoktur.İhtiyaçlarını unuturlar ve isteklerine yönelirler.Mantıkları yoktur. Her Zaman güdüleriyle hareket ederler.Gelecekleri için evham dinlemezler.

Aldırışsız Erkeği Pişman Etmek

Aldırışsız erkeği pişman etmek istiyorsanız yukarıyada saydıklarımızı yapabilirsiniz. Kısacası netice olarak size söyleyeceğimiz tek şey var; ‘ ’O size ne yapıyorsa sizde benzerini yapın. ’ ’

İlgiyi vazgeçin.İleti atmayı ve aramayı durdurun.Onu merak etmeyin.Onunla daha öncekisi kadar dürüst olmayın.Fotoğraf istiyorsa artık yollamayacağınızı söyleyin.Buluşmak istediğinizde devamlı bir mazeret üretin.Mesajlarına geç yanıt verin.Aramalarına dönmeyin.Ailenizle, dostlarınızla ve etrafınızla daha çok meşgul olun.

Bunları yapıyoruz fakat bunların her birisini fazla mübalağa etecek biçimde yapmayın. Şayet onu çok beğendiğinizi düşünüyorsanız abartmadan, yerinde ve Doğru bir biçimde yukarıyada söylediklerimizi uygularsanız hiçbir problem olmayacaktır. Size daha öncekisi gibi ilgi verecek ve değerinizi kavrayacaktır.

Genel kategorimize bakmayı unutmayın.

Oy Ver