Anasayfa » Türkiye » Afyonkarahisar Kalesi Nerede Nasıl Giderim

Afyonkarahisar Kalesi Nerede Nasıl Giderim

Afyonkarahisar Kalesi Nerede, Afyonkarahisar Kalesi Nasıl Giderim? Biçiminde sualleri olan ziyaretçilerimize destekçi olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin erişim vasıtaları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya irtibat bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Afyonkarahisar Kalesi Nerede

Afyon Karahisar Kalesi nerede diye soracak olursanız sizlere yanıtımız Kale Mah., 03100 Merkez/Afyonkarahisar Merkez/Afyonkarahisar olacaktır. Bu adrese erişebileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim vasıtayı spektrumu bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim vasıtasını ve erişim yolunu seçim ederek müddet kaybetmeden süratli bir biçimde erişebilirsiniz.

Afyonkarahisar Kalesi Adresi: Kale Mah., 03100 Merkez/Afyonkarahisar Merkez/Afyonkarahisar

Afyonkarahisar Kalesi Nasıl Giderim

Afyon Alışveriş Merkezi Nasıl Giderim, Park Afyon AVM yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere yanıtımız birden fazla erişim vasıtasını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de değişik erişim vasıtalarıyla süratli bir biçimde gidebilirsiniz.

Toplu taşıma vasıtaları veya kendi vasıtanızla rahatlıkla gidebilirsiniz. Kendi taşıtıyla gelen şahıslar Birlik Sokağı veya Emir Baba Sokağını kullanmalıdırlar. Otobüsle veya minibüsle kaleye gitmek isterseniz Afyon ’un rastgele bir noktasından rastgele bir minibüse binebilirsiniz. Her birisinin yolu Afyon kalesine çıkacaktır.

Afyonkarahisar Kalesi Giriş Fiyatı

Afyonkarahisar Kalesi fiyatı diye bir şey yoktur aksine kaleye giriş fiyatsızdır.

Afyon Kalesi Kaç Basamak

Afyon kalesi kaç basamak diye soracak olursanız yanıtımız 546 basamak olacaktır. Afyon ’un en tepeden muhteşem manzarasıyla izlemek isterseniz 546 basamağı çıkabilirsiniz.

Afyon Kalesi Yüksekliği

Afyon kalesinin yüksekliği 226 metredir.

Karahisar Kalesi Lafları

Karahisar Kalesi devrilir kazanç Karahisar Kalesi devrilir kazanç Perçemi boynuna dökülür kazanç dökülür kazanç Perçemi boynuna dökülür kazanç dökülür kazanç Yayladan gel allı gelin yayladan Kesme ümidini kadir mevladan kadir mevladan Ver elini karlı dağlar aşalım bayramlaşalım Ben bir koyun vakam sen de bir kuzu Ben bir koyun vakam sen de bir kuzu Meleye meleye getirek yazı getirek yazı Meleye meleye getirek yazı getirek yazı Yayladan gel allı gelin yayladan Kesme ümidini kadir mevladan kadir mevladan Ver elini karlı dağlar aşalım bayramlaşalım Afyonkarahisar Kalesi Nerede Nasıl Giderim

Oy Ver