Anasayfa » Rehber » Letgo Mesaj Bildirimi Gelmiyor (Çözüm Yöntemi)

Letgo Mesaj Bildirimi Gelmiyor (Çözüm Yöntemi)

Ziyaretçilerimizden sık bir biçimde Letgo ileti bildirimi gelmiyor meselesiyle ilgili olarak sual almaktaydık. Bu içeriğimizle beraber bedelli ziyaretçilerimize Letgo ileti bildirimi gelmiyor meselesinin çözüm yöntemini hisseleştik. Aynı zamanda Letgo ileti sesi açma, Letgo bildirim sesi açma, Letgo bildirim sesi gelmiyor başlıklarında da değişik bilgiler aktardık.

Letgo, Türkiye ’de hizmet sunan ve ikinci el alışveriş sitesi olarak ilk sırada yer alan bir Pazar uygulaması olarak tanıtılabilir. İçerisinde binlerce ürünşöhret yer aldığı Letgo uygulamasında satışa koyduğunuz ürünlerin her birisi kısa müddet içerisinde satılmaktadır. Letgo ’ya rastgele bir ürünü satışa koyduğunuz gelen iletilerin sesleri veya ileti bildirim sesi gelmiyorsa bu içeriğimiz sizlere takviyeci olacaktır.

Letgo İleti Bildirimi Gelmiyor

Letgo İleti Bildirimi Gelmiyor

Letgo uygulamasında satışa koyduğun bir ürün için ileti geldiğinde rastgele bir ileti sesi alamıyorsan veya ileti bildirim sesi gelmiyorsa bu mesele telefon kaynaklı ortaya çıkmaktadır. Telefon ayarlarını kullanarak Letgo ileti bildirim sesini yine açabilirsiniz.

Letgo İleti Bildirim Sesini Açma

iPhone uslu telefonlar için: Telefonunuzun ayarlar kısmına girin. Alta Doğru kaydırın ve Letgo uygulamasını bulun. Letgo uygulamasının bildirimler kısmına girin. Bildirimler kısmındaki Bildirimlere izin ver kısmını faal hale getirin.

Android İleti Bildirim Sesini Açma:

Telefonunun ayarlar kısmına girin. Uygulamalar kısmından Letgo ’yu bulun. Letgo uygulamasının bildirimler kısmına girin. Bildirimler kısmından ‘ ’Bildirimleri Göster ’ ’ sekmesinin faal olduğundan emin olun.

Letgo Bildirim Sesi Kapatma

Letgo uygulamasındaki bildirimleri almak istemiyorsanız telefon ayarları kısmından değil Letgo uygulaması üzerinden bildirimleri kapatabilirsiniz.

Letgo uygulamasını açın. Sol üst köşede yer alan profil sembolüne tıklayın. Açılan ekranın sağ üst köşesindeki ayarlar sembolüne tıklayın. Bildirimler sekmesine girin. Bildirimleri kapat butonuna tıklayın.

Letgo Uygulamasını İndir

Letgo uygulamasını uslu telefonunuza fiyatsız bir biçimde indirebilir ve fiyatsız bir biçimde kayıt olabilirsiniz. Uygulamayı indirebilmek için iOS işletim sistemine sahip olan telefonlardan App Store uygulamasını kullanarak indirebilirsiniz. Android işletim sistemine sahip olan telefonlar için Google Play Store ’u kullanabilirsiniz.

iPhone Letgo Uygulaması Android Letgo Uygulaması

Şayet tüm analiz etmeleri yapmanıza karşın halen Letgo uygulamasından bildirim alamıyorsanız Letgo uygulamasının telefonunuzdaki önbelleğini silin. Yeniden bir çözüm yolu bulamıyorsanız Letgo uygulamasını telefonunuzdan kaldırın ve yine yükleyerek hesabınıza giriş yapın.

Rehber kategorisine bakmayı unutmayınız.

Oy Ver