Anasayfa » Genel » Vodafone Yeni Hat Fiyatları (Faturasız)

Vodafone Yeni Hat Fiyatları (Faturasız)

Vodafone Yeni Hat Maliyetleri Faturasız ne kadar? Vodafone Türkiye ’de bir hayli üyeye sahiptir. Sahip olduğu avantajlı alternatifler sayesine her geçen gün buraya geçmek, yeni bir almak isteyen şahısların rakamı çoğalmaktadır.

Bu sebeple natürel olarak faturasız hattın ne kadar olduğu suali de uslara gelmektedir. Suale 95 ile 120 Türk lirasında olduğu biçimde yanıt verilebilir. Bayiden bayiye göre değişiklikler gözlemlenebilir. Dolayısıyla yaşadığınız yerde değişik şubelerine giderseniz farklı alternatifleri göreöğrenirsiniz.

Böylece Vodafone yeni hat ne kadar? Sualine de cevap verilebilir. Ancak buna ek olarak hangi kolileri seçim edebileceğiniz de öğrenmeniz önerilir. Böylece faturasız hat daha kullanışlı hale gelebilir.

Vodafone Destek Faturasız Kutular

Vodafone faturasız kutular oldukça fazladır. Bunların her biri size değişik alternatifler sunar. Her birini araştırabilir, ardından size en uygun olana karar verebilirsiniz. Destek Kolay Kolilerin temel bilgilerini alttaki tablodan göreöğrenirsiniz.

Kutu AdıDakikaSMSİnternetFiyatDestek Kolay Kutu 25002500 Dakika500 SMS750 MB27 Türk lirasıDestek Kolay Kutu 71000 Dakika500 SMS7 GB29 Türk lirasıDestek Kolay Kutu 101000 Dakika500 SMS10 GB35 Türk lirasıDestek Kolay Kutu 151000 Dakika500 SMS15 GB40 Türk lirasıDestek Kolay Paket1000 Dakika500 SMS19 GB49 Türk lirası

Destek Kolay kolileri detaylı olarak incelerseniz, size en uygun olanları bulmanız olasıdır. Vodafone hat maliyetleri mevzusuna ek olarak bunu öğrenmek bütçe hesaplamanıza destekçi olabilir.

Vodafone Süper Kolay Faturasız Kutular

Vodafone tarafından sunulan Süper Kolay Kutular da Vodafone faturasız kutular arasındadır. Alttaki tabloyu incelerseniz, bu mevzu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kutu AdıSMSDakikaİnternetFiyatSüper Kolay Kutu 3750 Dakika250 SMS3 GB54 Türk lirasıSüper Kolay Kutu 10750 Dakika250 SMS10 GB74 Türk lirası

Süper Kolay kutular numara taşıma ardından alınabilmektedir. Bu alternatifi de değerlendirebilirsiniz. 28 günlük olan bu çözümler tekerrür etmez. Ancak bunları seçim etmek istemiyorsanız farklı kolileri değerlendirmeniz de olasıdır.

İstediğiniz kutuya Vodafone yeni hat maliyetleri ilavelerseniz, ne kadar ödemeniz gerektiğini bulabilirsiniz. Bir kutu seçmek gerekli olmasa da kesintisiz wi-fi aramak zorunda kalmamak, internete her yerde girmek istiyorsanız almanız öneri edilir.

Bunun yanı gizeme sürekli bir irtibat kurmak istiyorsanız, kutular size uygun maliyetle daha iyi çözümler sunar.

Vodafone Yeni Hat Fiyatları FaturasızVodafone Yeni Hat Maliyetleri Faturasız

Vodafone Faturasız Kutular Neler?

Vodafone faturasız kutular yeni gelenler için özel alternatiflere sahiptir. Şayet hattınızı yeni satın almışsanız, Süper Kolay Koliyi 15 ’den yararlanabilirsiniz. 15 GB internete sahip olup 750 Dakika interneti 250 SMS ’i vardır.

28 günlük olduğu için bittikten sonra tekerrür etme özelliği yoktur. Dolayısıyla alırken göz önünde bulundurulması önerilir.

Vodafone Freezone Faturasız Kutular

Freezone, faturasızlara uygun çözümler sunmaktadır. Vodafone faturasız kutular kapsamında şu alternatifler vardır;

Kutu AdıİnternetDakikaSMSFiyatSüper Kolay Kutu 77GB+2GB+Sınırsız WhatsApp75025064 Türk lirasıSüper Kolay Kutu 1010GB+2GB+Sınırsız WhatsApp75025074 Türk lirasıSüper Kolay Kutu 1515GB+2GB+Sınırsız WhatsApp75025084 Türk lirası

Tüm bu faturasız kolileri incelerseniz size en uygun olanı bulabilirsiniz. Bunun üzerine Vodafone faturasız hat maliyetleri hakkında bir değerlendirme yapabilirsiniz.

SSS

Bu başlık altında Vodafone faturasız hatlar hakkına sıkça sorulanlara erişebilirsiniz.

Vodafone Yeni Bir Hat Ne Kadar?

Vodafone faturasız hatlar 95 ile 120 Türk lirası arasında değişiklik göstermektedir. Değişik bayilerde değiştiği için değişik adresleri ziyaret edebilirsiniz.

Vodafone SIM Kart Maliyeti Ne Kadar?

Şayet mevcut numaranızı Vodafone ’a taşımak isterseniz operasyonları fiyatsız yapabilirsiniz. Ancak yeni bir hat almak istiyorsanız fiyatı 95 ile 120 arasında değişmektedir.

Oy Ver