Anasayfa » Dünya » Tiflis Havaalanı Şehir Merkezi Arası Nasıl Giderim & Ulaşım

Tiflis Havaalanı Şehir Merkezi Arası Nasıl Giderim & Ulaşım

Gürcistan ’ın Başkenti Tiflis kentine geldiğiniz zaman hava alanı / hava limanından şehir merkezine ya da tersi güzergahta erişim , Nasıl Giderim ve yol tarifini anlatmak istiyorum.

Anekdot: Tiflis hava alanında dinlenme odaları fena değildir. Uyunabilir. Aralıksız sarih olan döviz bozdurma büroları vardır. Ayrıca en beğendiğimiz uygulama olan bedava wifiyi kullanabilirsiniz. “Tbilisi Airport Free” Wifi ağına sınırsız ve fiyatsız bağlanabilirsiniz.

Tiflis Havaalanı Şehir Merkezi Nasıl Giderim

Şehir Merkezi Havaalanı Arası Kaç Kilometre 17 kilometre Trafik yoğunluğuna göre otobüsle 40 dakika sürüyor Şehir Merkezinden Hava alanına Özel taksiler, Minibüsler ve vasıta kiralayarak hava limanına gidebilirsiniz. Taksi Hava limanı çıkışında hemen her ülkede olduğu gibi burada da çok rakamda Taksi var. Genelde taksiciler 20 dolar karşılığında şehir merkezine götürüyorlar. Ancak size teklifim Yandex Taksiyi kullanmanız. Hem emin hemde daha ekonomik olmaktadır. Tren Tiflis Tren garından Hava alanına gide tren bulunmaktadır. Ancak sadece sabah ve akşam saatlerinde gitmektedir. Tren Saatleri için hakimiyet ediniz. Otobüs Hava limanından şehir merkezine ya da şehir merkezinden hava alanına bize göre en ekonomik erişim alternatifi otobüslerdir. Gündüz saatlerinde 37 nolu otobüs git-gel yaparken, akşam saatlerinde ise 137 nolu otobüs git-gel yapmaktadır. Akşam olunca otobüslerin ismine 1 sayıyı ilave edildiğini unutmayalım. Üstelik otobüs maliyetleri şahıs başı sadece 0,5 Lari, başka bir deyişle Türk parasıyla 1 lira. UBER Balaka yok. Yukarıyada yazılanlardan anlaşılmayan bir şey varsa lütfen YORUM olarak yazın hemen yanıtlayalım.

Oy Ver