Anasayfa » İstanbul » Bostancı Gösteri Merkezi Nasıl Giderim

Bostancı Gösteri Merkezi Nasıl Giderim

Bostancı Şov Merkezi Nerede? Bostancı Şov Merkezi Nasıl Giderim? Biçiminde sualleri olan ziyaretçilerimize dayanakçı olabilecek yazımızdır. Bostancı Şov Merkezi Nerede? Bostancı Şov Merkezi Nasıl Giderim? Biçiminde sualleri olan ziyaretçilerimizin erişim vasıtaları, erişim yolları, yol tarifi, adres veya bağlantı bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

İstanbul milletine uzun senelerdir hizmetlerini sunan Bostancı Şov Merkezi kendisini devamlı yenilemektedir. Neredeyse her yaşa hitap eden şov merkezi Kadıköy ’de bulunmaktadır. 1991 senesinde kurulan bu yer bugüne kadar bir çok aktifliğe ev sahipliği yapmıştır. Kapasitesi 2.500 adet olan şov merkezinin neredeyse her günü değişik bir faalliği bulunmaktadır. Yerli ve yabancı bir çok sanatçıyı ağırlayan merkez Anadolu yakasının öğrenilen en ehemmiyetli sanat merkezidir. Tiyatrolar, resitaller, topluluklar ve yeni sahneler görmek isterseniz Bostancı Şov Merkezi sizler için biçilmiş kaftandır.

Bostancı Şov Merkezi Nerede

Bostancı Şov Merkezi nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Bostancı, Bostanlararası Caddeyi No:8, 34744 Kadıköy/İstanbul olacaktır. Bu adrese erişebileceğiniz birden fazla erişim yolu ile erişim taşıtı spektrumu bulunmaktadır. Sizlere en uygun erişim vasıtasını ve erişim yolunu seçim ederek müddet kaybetmeden süratli bir biçimde erişebilirsiniz.

Bostancı Şov Merkezi Nasıl Giderim

Bostancı Şov Merkezi Nasıl Giderim, Bostancı Şov Merkezi yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla erişim vasıtasını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Çünkü bu adrese özel vasıtanız, ticari taksi ile gidebildiğiniz gibi metro, tren, otobüs veya dolmuşla da meselesiz olarak gidebilirsiniz. Genel olarak buraya erişmek için kullanılan erişim taşıtı otobüstür. Fakat sizler daha kolay olacağını düşünüyorsanız metro veya tren ile de gidebilirsiniz.

Marmarayla gitmek isterseniz Ataköy – Pendik seferine binebilirsiniz. Metroyla M4 isimli metroya, vapurla İsmeler – Kabataş vapur seferine binebilirsiniz.

Bostancı Şov Merkezi Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz altta yazılı olan numaralı rastgele bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en Doğru biçimde gideceğiniz konuma eriştirecektir. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

17 Pendik 17L Lojman Çıkışı / Lojmanlar 17l İstikameti 17S Üstbostancı 19FB Üsküdar Sokağı 252 Kartal KM41 Üstbostancı 10 Elmalıkent / Üsküdar İstikameti 13AB Altunizade 19SB Sultanbeyli Peronlar 129T Gümüşsuyu Peron 2 Harem Peronlar 2 / Son Durak İstikameti 10B Üstbostancı 19D Üstbostancı

Bostancı Şov Merkezi Telefon Numarası

Telefon: 0216 384 72 10 Bostancı Şov Merkezi Nasıl Giderim

 

5/5 - (1 Oy)