Anasayfa » Genel » Adet Geciktirici İlaç İsimleri (En İyileri)

Adet Geciktirici İlaç İsimleri (En İyileri)

Ziyaretçilerimizden çok sık bir biçimde adet geciktirici ilaç adları, adet geciktirici hap adları konularında sualler aldık. Bu içeriğimizle beraber adet geciktirici ilaç adları başlığında birkaç bilgi paylaşmış olacağız. Aynı zamanda adet geciktirici ilaç adlarınin yanı gizeme adet kesici ilaç adları, adet geciktirici hap ismi, hangi ilaçlar adeti geciktirir bu başlıklar altında da bilgilerimizi sizlere aktarmış olacağız.

Kadınlar her ay emin dönemlerde adet yani diğer bir ismiyle regl dönemine girmektedir. Emin nedenlerden dolayı ortaya çıkan adeti geciktirmenin birden fazla yöntemi vardır. Adet geciktirici haplar sayesinde adet gününüzü geciktirebilir ve bir ileri tarihe atabilirsiniz. Kadınların kurtarıcısı olarak bilinen bu ilaçların adlarıni, fiyatlarını ve diğer değişik bilgileri sizlere altta paylaştık.

Adet Neden Olur?

Adet yani diğer bir ismiyle regl, aylık dönemlerde asıllaşan bir vajinal kanamadır. Adet kanaması yaşayan bir kadın, vücudunun gereksinimi olmadığı dokuyu kanama yoluyla dışarı aktarmış olur. 11 – 14 yaş arasında başlayan bu gidişat 51 yaşına kadar sürebilir. 51 yaşından sonra kadınlar menopoza girerler ve menopoz dolayısıyla adet görmede sorunlar ortaya çıkabilir. Adet genel olarak 3 – 5 gün arası devam ettir.

Kadınların adet dönemleri incelendiğinde her kadının gen olarak 28 günde bir adet yaşadığı gözlemlenmiştir. Fakat bazı kadınlarda bu vaziyetin 10 gün erken veya 10 geç olacak biçimde ortaya çıktığı da bilinmektedir. Beyin tarafından yönetilen adet olayı bazı etkenler nedeniyle gecikmeye girebilir ve erken adet görme olayları yaşanabilir.

Adet Geciktirici Nebatlar Nelerdir?

Hap kullanmak yerine adet geciktirici nebatları seçim ederek adet gününüzün geç kalmasına sebebiyet verebilirsiniz. Altta sizler için adet geciktiren nebatların adlarını paylaştık.

Toz tarçınMaydanoz çayıZencefilBiberiyeBöğürtlen yaprağıElma sirkesi adet geciktirici hap adları

Adet Geciktirici Hap Nedir?

Kadınların kimileri hayatlarında yaşamış oldukları başkalaşımlar nedeniyle adetlerinin gecikmesini istemektedir. Çok natürel olan bu gidişat için kullanılabilecek bazı haplar vardır. Adet geciktirici haplar sayesinde adet günü geçirilebilir ve bir sonraki tarihe aktarılabilir.

Adet Geciktirici Hap Nereden Alınır?

Bu cins haplar eczanelerden fiyatıyla tahsil edebilirsiniz. Veya sağlık ocaklarına giderek vaziyetinuzu anlatıp adet geciktirici ilaca gereksiniminız olduğunu söyleyerek fiyatsız bir biçimde temin edebilirsiniz.

Adet Geciktirici İlaç Adları

Tablolar halinde sizlere adet geciktirici ilaç adları ve adet geciktirici ilaçların fiyatlarını paylaştık. Altta tablo merak ettiğiniz bu konu hakkında sizlere detaylı bir biçimde dayanakçı olabilir.

Primolut-N adet geciktirici hap36 TLTarlusal adet geciktirici ilaç12 TL

En İyi Adet Geciktirici İlaç Hangisidir?

Kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve işe yaradığı söylenilen adet geciktirici ilaç Noretisteron isimli ilaçtır. Çok fazla seçim edilmektedir ve çok sık kullanılmaktadır.

Adet Geciktirici İlaçların Maliyeti Ne Kadar?

Vasati olarak Türkiye ’de adet geciktirici bir ilacın maliyeti 30 – 40 TL bandında izlemektedir.

Adet Geciktirici Hap Nhakikat Kullanılır?

Adet gününüzü biliyorsanız ve adet günleriniz düzenliyse adete girmeden 2 veya 3 gün önce bu ilaçları kullanmaya başlamalısınız. Kullandığınız gün boyunca adet kanaması yaşanmaz. Hapları kullanmayı bıraktıktan bir kaç gün sonra adet kanaması başlayacaktır.

Genel isimli kategorimize kesinlikle göz atınız.

Oy Ver